„Žalgirio“ sirgaliai gūžčioja pečiais – bilietus į lemiamą mūšį išpirko akimirksniu

Kauno „Žalgirio“ komanda antradienio popietę atnaujino prekybą bilietais į Eurolygos atkrintamąsias rungtynes su Stambulo „Fenerbahče“ klubu, o krepšinio gerbėjai netruko juos išgraibstyti.

Ketvirtfinalio serija iki 3 pergalių startuoja kitą savaitę, tačiau dvi pirmosios šios poros akistatos vyks Turkijos sostinėje – balandžio 16-ąją ir 18-ąją dienomis.

Tuo metu Kaune ekipos pirmą kartą varžysis balandžio 23-iąją dieną, jei prireiks ketvirtųjų serijos rungtynių, jos taip pat vyks Lietuvos čempionų tvirtovėje balandžio 25-ąją.

Kauno „Žalgirio“ atstovai oficialiai pranešė, kad vien per pirmąsias dešimt minučių buvo išparduota daugiau nei 2000 bilietų, tačiau labai panašu, kad šie skaičiai galėjo būti ir dar didesni.

Prekyba į Eurolygos atkrintamąsias rungtynes vyksta kosminiu greičiu! 🚀 Per 10 minučių parduota daugiau nei 2000…

Опубликовано BC Žalgiris Kaunas Вторник, 9 апреля 2019 г.

Praėjus vos 15-20 minučių nuo bilietų pardavimo pradžios, „Žalgirio“ gerbėjai jau pradėjo skųstis, kad bilietų nebėra, arba reikia labai didelės sėkmės norint juos įsigyti.

„Pusę valandos sėdžiu, spaudinėju tą pelę. Vieną sekundę rodo, kad yra bilietų, dar po sekundės rodo, kad vėl nėra, bet taip ir neleidžia nieko užsisakyti. Betvarkė. Myliu šitą klubą, bet negalima taip tyčiotis iš sirgalių“,- „Žalgirio“ Facebook“ paskyroje skundėsi vienas iš gerbėjų.

„Tai kad jau po 3 minučių bilietų nebebuvo“,- gūžčiojo pečiais kitais.

„Na kolektyvas, bent jau pabandėme! Kitą kartą eisime visi prie kasų eilėse stovėti, kaip stovi visi tie prieš naują „Iphone‘ą“ išleidžiant“,- konstatavo trečiasis.

Bilietai į susitikimą su „Fenerbahče“ buvo pradėti pardavinėti dar pirmadienį per pietus, tačiau vos tik pradėjus tai daryti milžiniškas sirgalių antplūdis „nulaužė“ oficialią klubo svetainę.

Būtent dėl šios priežasties pirmadienį bilietus pavyko įsigyti tik tiems, kurie nepatingėjo ne vieną valandą stovėti prie „Žalgirio“ arenos kasų.

Visgi, daugeliui ekipos gerbėjų teko nusivilti ir antradienį, nes atnaujinus bilietų prekybą internete anaiptol ne visiems pavyko sklandžiai juos įsigyti.

Šiek tiek ramiau gali jaustis tik „Žalgirio“ abonementų savininkai. Jie iki balandžio 11 d. 23.59 val. turi teisę rezervuotis bilietus į sau priklausančias vietas arenoje.

Jeigu to nepadarys iki minėto laiko, jų turima vieta bus pradėta viešai pardavinėti bilietų sistemoje.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...