„Žalgirio“ noras liko neišklausytas: LKL nekeis varžybų sistemos

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir kitą sezoną rungtyniaus 10 komandų, keturių ratų sistema sužaisiančios po 36 susitikimus.

Tai, Basketnews.lt žiniomis, pirmadienio rytą vykusiame posėdyje nusprendė LKL valdyba.

Pranešama, kad nepakis ir atkrintamųjų varžybų sistema – komandos ketvirtfinaliuose ir pusfinaliuose ir toliau varžysis iki dviejų, o finale ir kovoje dėl trečiosios vietos – iki trijų pergalių.

LKL jau kurį laiką svarsto galimybę padidinti komandų skaičių iki 12, tokiu atveju sumažinant ratų skaičių ir bendrą rungtynių kiekį – klubai tokiu atveju veikiausiai žaistų trijų ratų sistema ir per reguliarųjį sezoną rungtyniautų po 33 kartus.

Bene labiausiai už tokią idėją pasisako didžiulį krūvį Eurolygoje patiriantis Kauno „Žalgirio“ klubas, kurio vadovas Paulius Motiejūnas kovą vykusioje spaudos konferencijoje aiškiai išdėstė savo norus.

„Mūsų noras aiškus ir ne kartą pasakytas – reiktų mažinti rungtynių arba komandų skaičių, arba kitu atveju didinti komandų, tačiau mažinti ratų skaičių. Deja, mūsų balsas tik vienas ir tiek daug įtakos mes ten neturime“, – sakė „Žalgirio“ vadovas.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...