Užsienyje dirbančią moterį šokiravo žinia, ką išdarinėja Lietuvoje likęs jos vyras

„TV Pagalbos“ laidoje – žmonos ir jos vyro meilužės akistata. Norėdama greičiau išmokėti šeimos paskolas už namą, moteris išvyko dirbti į užsienį. Tuo metu namuose Lietuvoje žmonos vietą užėmė meilužė.

„Vieną dieną jis man paskambina per kamerą, sako žiūrėk, turiu kitą moterį“, – prieš televizijos kameras atskleis pasipiktinusi moteris.

Pora santuokoje išgyveno keturiolika metų. Kad namuose vyksta kažkas negero moteris nujautė, nes jau kuris laikas jos vyras buvo atšalęs, o galutinai įtarimai pasitvirtino grįžus į Lietuvą. Po keturių mėnesių darbo Vokietijoje grįžusi namo ji pajuto, kad yra visiškai nelaukiama, o jos vyras nuo jos atsiribojo.

„Gyvenau su vyru keturiolika metų, mes turėjome dviejų kambarių butą, jį pardavėme ir sugalvojome sode nusipirkti gyvenamąjį namą. Ir mums dar pritrūko, paėmėme iš banko 16 tūkst. eurų paskolą. Radau laikraštyje skelbimą, kad reikalinga moteris, kuri prižiūrėtų Vokietijoje senelius“, – situaciją, kodėl išvyko uždarbiauti į užsienį, nupasakojo moteris.

Aiškėja, jog meilužė į šeimos namus atsikraustė be jokių skrupulų, ir ne tik atsikraustė, bet ir bemat pasijuto tikrąja namo šeimininke. Šiandien tikroji namo savininkė net negali patekti į savo namus, nes vyras pakeitė spyną.

„Ji pirma padavė pareiškimą skyryboms. Aš nenoriu su ja šnekėtis. Kai dirbo Vokietijoje malkų tik vieną kartą nupirko už 700 eurų, aš vienas pats vargau. O kai vaikas sirgo, nė cento iš Vokietijos neatsiuntė“, – savo žmoną į šuns dienas dėjo vyras.

Vyro neištikimybės įskaudinta moteris iškart ėmė tvarkyti skyrybų dokumentus ir reikalauja išpirkti jos namo dalį. Ar meilužės ir žmonos akistata padės išspręsti situaciją?

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...