Užsienio ekspertai kirto „Žalgiriui“ – jokių šansų prieš „Fenerbahče“

Jau kitą savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradės Eurolygos ketvirtfinalio seriją su galinguoju Stambulo „Fenerbahče“. Oficialiai lygos svetainei šios poros baigtį prognozavę garsūs Europos krepšinio ekspertai buvo negailestingi Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams.

Beveik visi jie sutartinai tvirtino, kad seriją 3:1 laimės „Fenerbahče“. Vienas jų spėjo ir „sausą“ ketvirtfinalio baigtį.

„Kauniečiai pagerino savo sportinę formą ir tai daro juos nepalankiais varžovais. Tačiau „Fenerbahče“ turi ne tik namų aikštės, bet ir ilgesnio atsarginių suolelio pranašumą. Željko Obradovičius, su savo patirtimi, taip pat daro didelę įtaką“, – teigė treneris Dušanas Ivkovičius.

Garsus Izraelio žurnalistas Arale Weisbergas taip pat išskyrė Ž.Obradovičiaus patirtį, bet tiki, kad kauniečiai gali įvaryti galvos skausmą turkams, nors pergalių ir nepasiektų.

„Viena komanda buvo pirmoje vietoje 21 savaitę iš eilės, o kita tik paskutinėmis akimirkomis pasiekė aštuntą poziciją. Viena iš jų turi geriausią visų laikų trenerį, pasiekusį 19 pergalių ir patyrusį vos vieną pralaimėjimą per visą Eurolygos atkrintamųjų istoriją. Tuo tarpu kitos treneris atkrintamosiose ekipai vadovaus vos antrą kartą. Tad, nėra kito kelio, kaip tik „Fenerbahče“ pergalė. „Žalgirio“ dvasia, charakteris, karšti sirgaliai ir kylantis treneris pridarys daug žalos reguliaraus sezono čempionams, net jei ir nepavyks pasiekti pergalės. 3:1 laimės „Fenerbahče“, – spėjo jis.

Kitas rašytojas Vladimiras Stankovičius išskyrė, kad „Žalgiris“ geriau rungtyniauja išvykoje ir medžios pergalę Stambule, bet „Fenerbahče“ turi daugiau rungtynių baigtį galinčių nulemti žaidėjų.

Graikijos žurnalistas Lefteris Moutisas dar griežtesnis – pasak jo, tai aiškiausia pora iš visų Eurolygos atkrintamųjų.

„Fenerbahče“ turi daugiausiai šansų patekti į finalo ketvertą. Jie nė karto nepralaimėjo namie. Manau, kad serijoje prireiks ketverių rungtynių. „Žalgiris“ yra kieta komanda, žinanti, kaip „skaityti“ žaidimą. Bet Stambulo klubas turi daugiau žaidėjų, galinčių iššauti kritiniais momentais“, – įsitikinęs jis.

Vienintelis Ispanijos žurnalistas Javieras Gancedo mano, kad „Fenerbahče“ seriją laimės „sausai“ – 3:0.

„Turkams lengva nebus. Jie laimės pirmas dvejas rungtynes namie ir trečiame mače Kaune tikiuosi tikro krepšinio vakarėlio, bet „Fenerbahče“ bus pasirengusi pasiimti bilietą į finalo ketvertą“, – tvirtas jis.

Primename, kad pirmosios dvejos serijos iki trijų pergalių rungtynės vyks balandžio 16 ir 18 dienomis Stambule, o mačai prasidės 20 val. 45 min.

Į Kauną serija persikels balandžio 23 d. Rungtynės vyks 20 val. Jeigu prireiks ketvirtų rungtynių, jos įvyks balandžio 25 d., tokiu pat metu.

Jeigu ir šios nenulems laimėtojo, lemiamas mūšis vėl kelsis į Stambulą, kur ekipos santykius aiškintųsi balandžiio 30 d., 20 val. 45 min.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...