Trynukų mama Lipnė išdavė paslaptį: kitos mamos taip nedaro

Vilniečiai Simona ir Mindaugas Lipniai – laimingi jauni tėvai. Tiesa, jų namuose vienu metu krykštauja kaip įprasta ne vienas vaikas, o netgi trys – trynukai. TV3 laidoje „Būk sveikas“ vilniečiai trynukų tėvai atskleidė, kaip maitina savo vaikus.

Trynukų Herkaus, Emilijos ir Patricijos mama Simona Lipnė atvirauja, kad apie gausią šeimą ji svajojo visada. Tiesa, kad gims trynukai – buvo netikėta, bet džiaugsminga žinia. Moteris pasakoja, kad nuostatų, jog bus sunku jie girdėjo ne tik iš aplinkinių, bet ir pačių medikų. Tačiau pasak poros, viskas priklauso nuo pačių žmonių.

Į ligoninę veža tik vieną

Simona pastebi, kad dvynukų tikrai daugėja Lietuvoje. Štai, vieną vakarą išėjus pasivaikščioti, per porą valandų šeima sutiko net penkias dvynukų poras.

Moteris atvira – gimus vaikams, gyvenimas vienus ar kitus dalykus pakoreguoja ir nesvarbu, kaip būtum apsisprendęs elgtis.

Prakalbus apie didžiausią mitą, kad jeigu serga vienas, sirgs ir kitas vaikas, Simona džiaugiasi, kad jos vaikai serga retai, nors taip dažniausiai ir būna – į ligoninę veža tik vieną iš vaikų.

„Mes nebandome kažkaip apsaugoti kitus, tegul serga visi kartu. Tas sirgimas buvo tik slogos, iki metų laiko visai nebuvo sirgę, nors vėliau susirgo infekcine liga. Tačiau dažniausiai jeigu ir veži, tai veži tik vieną vaiką, nes visi serga tuo pačiu“, – laidoje pasakoja ji.

Saldainių skonio dar nežino

Prakalbus apie mitybą, Simona džiaugiasi, kad netrukus antrąjį gimtadienį švęsiantys vaikai iki šiol maitinasi labai sveikai ir kas yra saldainis ar šokoladas – dar nežino:

„Jie valgo pakankamai sveiką maistą. Dedu tik žoleles, kai noriu pagardinti maistą prieskoniais. Tarkime, tie patys varškėtukai – randu cukraus atmainų, druskos nededu, stengiuosi duoti tokio skonio maistą, koks jis yra“.

Saldžiausias valgytas trynukų maistas – šakotis. Tačiau Simona nemano, kad tėvai, kurie duoda saldainių tokio amžiaus vaikams yra kažkuo blogesni.

„Manau tai kiekvieno pasirinkimas. Mes norime, kad mūsų vaikai turėtų sveiko gyvenimo būdo įpročius, tam, jog jiems gyvenime būtų paprasčiau ir jie neturėtų sveikatos, antsvorio problemų“, – sako ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...