Trumpa suknelė atidengė Stumbrienės kojas: atrodo tarsi nulietos

Šiltą šeštadienio popietę žinomi žmonės praleido viename prabangiausių sostinės restoranų, „Stebuklai“. Dieną pramogų pasaulio atstovai rinkosi į vėlyvuosius pusryčius, o vakare kviestinė publika mėgavosi degustacine vakariene.

Į sostinės centre įsikūrusį restoraną atvyko Vidmantė Martikonytė su vyru Pauliumi, Saugirdas Vaitulionis, Inga Stumbrienė su vyru Aivaru, Mantas Petruškevičius, Ramunė Piekautaitė, Toma Vaškevičiūtė, Ieva Andrejevaitė, Julija Žižė su vyru Laurynu, Liucina Rimgailė, Neringa Čiukinienė, Jevgenij Trafimov, Alma Latvytė ir kiti.

Susirinkę svečiai ragavo specialiai šiai progai kurtų patiekalų, kuriuos paruošė vienas talentingiausių Lietuvos šefų Martynas Praškevičius. Beje, Martynas vienas pirmųjų Lietuvoje įvedė vėlyvųjų pusryčių madą.

Dieną terasoje susirinkę šventės dalyviai įvertino keturių patiekalų vėlyvųjų pusryčių meniu, kuriame be avokado skrebučio su pomidorų „confit“, buvo ir rikotos sūrio blyneliai su rūkyta lašiša, kepti varškėčiai su šviežiomis uogomis ir Benedikto kiaušiniai.

Degustacinės vakarienės svečiai mėgavosi išskirtinių penkių patiekalų meniu. Šiai progai Martynas pasiūlė ragauti austrių su braškėmis, vasarinio skonio smidrų užkandžio, foie gras, grilyje keptos ėrienos nugarinės ir gaivaus deserto. Vakaro atmosferą džiazo interpretacijomis papildė ir vieno stipriausių balsų Lietuvoje savininkė Girmantė Vaitkutė.

Į terasos atidarymą atvykę žinomi žmonės turėjo ir dar vieną progą švęsti – šiomis dienomis net 80 pasaulio šalių minima „Moët Grand Day“ diena. Visame pasaulyje organizuojami stilingi renginiai, skirti paminėti sėkmės simboliu tapusių Šampanės regiono vyndarių 276 metų sukaktį.

Dekoratorius Mantas Petruškevičius restorano terasą papuošė vasarišku boho stiliumi.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...