Tragiška atomazga: 9-erių mergaitės mama išvyko parduoti automobilio ir nebegrįžo

Jekaterinburge (Rusija) paieškos grupė surado 27-erių moters, kuri išvyko parduoti automobilio ir dingo, kūną. Žudikams pavyko pasinaudoti jos asmeniniais dokumentais ir parduoti automobilį perpardavinėtojui. Įtariamieji jau sulaikyti, vienas jų anksčiau jau buvo teistas dėl plėšimų.

Ksenija Katorgina spalio 10-ąją išvyko susitikti su potencialia pirkėja sutartoje vietoje Jekateriburge. „Audi Q5“ vairavusi 27-erių moteris dingo. Automobilį parduoti Ksenija, artimųjų teigimu, nusprendė norėdama išsimokėti dalį būsto paskolos.

Spalio 12-ąją moters lavonas buvo aptiktas jos ieškojusių savanorių. Informaciją naujienų agentūrai „RIA Novosti“ patvirtino policija. Be mamos liko 9-erių dukra.

Leidinio „E1“ teigimu, moteris viena išvažiavo susitikti su potencialia pirkėja, kuri paprašė jos atvažiuoti į iš anksto sutartą vietą, nes „yra nėščia“. Po to K. Katorgina ir jos automobilis dingo.

Moters dingimas regione sujaudino visus. Jos ieškoti puolė net keli vietos paieškų būriai. Savanoriai ir pareigūnai kelias dienas naršė Jekaterinburgo apylinkes.

Dingusį automobilį jau kitą dieną surado pas vieną perpardavinėtoją Čeliabinske – šis, vos išvydęs naujienose pranešimą apie K. Katorginos dingimą, kreipėsi į policiją. Vyro teigimu, susitikti su juo „atvažiavo „čigonai“ su moterimi, kuri buvo labai panaši į K. Katorginą“. Jie turėjo moters pasą, teises ir visus automobilio dokumentus.

„Audi Q5“ jie pardavė už 500 tūkst. rublių (apie 7 tūkst. eurų). Pareigūnai automobilio salone aptiko ne iki galo išplautas kraujo žymes.

Policijos teigimu, jiems padėjo būtent automobilių perpardavinėtojų atsargumas. Jis automobilių pardavėjus filmavo, įrašą perdavė teisėsaugai. Taip buvo gauti visų trijų įtariamųjų portretai.

Sulaikytasis turi šeimą, dirbo taksistu

Teisėsauga netruko sulaikyti visą žudikų trijulę, šiuo metu yra atliekami procesiniai tyrimo veiksmai. „Interfaks“ cituojami policijos atstovai, kurie patvirtino, kad visi trys įtariamieji prisipažino dėl jiems mestų kaltinimų. Vienas iš jų jau buvo anksčiau teistas už apiplėšimą.

Žiniasklaidai pavyko nustatyti ir vieno iš įtariamųjų tapatybę. Tai 42-ejų Čeliabinsko gyventojas Maratas Achmetvalijevas.

„Maratas yra vedęs, dirbo taksistu. Nuo rugsėjo 9-osios mes su juo nebegalime susisiekti, – „RIA Novosti“ aiškino jos sesuo Gulnara. – Po trijų dienų mes kreipėmės į policiją, pasitelkėme savanorius, tačiau paieškos rezultatų neatnešė“.

Moters teigimu, niekas iš artimųjų tokios įvykių baigties nesitikėjo.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...