Tragedija batutų parke: paauglė pamėlo ir numirė

Į Tiumenę (Rusija) pas giminaičius atvykusi 16-metė niekaip negalėjo nujausti, kokia nelaimė jos laukia. Su draugais į pramogų parką vietos prekybos centre užėjusiai merginai po nesėkmingo šuolio pasidarė bloga. Atvykę medikai jau niekuo negalėjo padėti, o mirusios mergaitės artimieji kaltina prekybos centro vadovybę.

„Mes pradėjome šokinėti, viskas ėjosi normaliai. Tuomet ji nusprendė atlikti kūlverstį, aš buvau kartu su ja šalia. Ir aš mačiau, kaip ji krito. Ji iškart pamėlynavo, lūpos pasidarė mėlynos. Aš nubėgau brolio, jam 10 metų, prie mūsų moteris priėjo, ir mes nubėgome kviesti instruktoriaus, paprašiau iškviesti pagalbą“, – cituojama 72.ru žuvusiosios giminaitė.

Tiumenės gyventoja nematė, kaip buvo išnešta traumą patyrusi mergina, nes išbėgo ieškoti tėvų, – šie tuo metu buvo kine. Po 20-ies minučių į tragedijos vietą atvyko greitosios pagalbos automobilis.

„Vietoje medikų nebuvo, batutų parke atnešė tik amoniako. Kai atvyko gydytojai, jie tik konstatavo mirtį. Ją dar pabandė reanimuoti, bet nepavyko. Vėliau gydytojai apžiūrėjo kaklą, stuburą ir pareiškė, kad lūžių nėra ir tai, tikriausiai, problemos su širdimi. Jeigu medikai būtų buvę batutų centre ir būtų suteikę pirmąją pagalbą, ji dar būtų gyva. Ji niekada nesiskundė dėl širdies veiklos sutrikimų, tai buvo pirmas sykis”, – pridūrė mergina.

Jos teigimu, parko instruktoriai su paaugliais atliko mankštą, o po to paliko juos žaisti vienus.

Reanimacija tęsėsi ilgiau nei valandą

Vietos sveikatos apsaugos atstovė A. Malygina portalui pasakojo, kad reanimacija truko ilgiau nei valandą.

Pasak jos, į kvietimą greitosios pagalbos automobilis sureagavo ir atvyko per 13 minučių.

„Medikai padarė viską, kas jų jėgose, tačiau, deja, išgelbėti pacientės nepavyko“, – aiškino A. Malygina.

Ji taip pat tvirtino, kad medikai negalėjo artimiesiems nurodyti galimos mirties priežastis, tai dar turės nustatyti skrodimas.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...