TOP3 Zodiako ženklai – picos fanatikai: dėl sūrio jie padarytų viską

Šiandien minima picos diena. Nors daugelis neįsivaizduoja savo gyvenimo be šio itališko šedevro, vis dėlto kai kurie Zodiako ženklai yra didžiausi picos fanatikai iš visų. Sužinokite, ar tai esate jūs.

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie picą mėgsta labiausiai iš visų:

VĖŽYS

Vėžiai yra absoliutūs picos fanatikai. Jie neįsivaizduoja savo gyvenimo be minkštutėlės picos, apibarstytos kuo daugiau sūrio. Iš tiesų, jiems net nerūpi, kas dar bus ant picos pado, jeigu ji tik bus minkšta ir pagardinta gausybės sūrio.

SKORPIONAS

Būdami tikri aistrų karaliai savo asmeniniame gyvenime, Skorpionai neatsisako aštrumo ir savo maisto pasirinkime. Todėl nieko keisto, kad labiau nei bet kurie kiti Zodiako ženklai, Skorpionai dievina picą, pagardintą aštriaisiais pipirais. Na, ir svarbiausia nepagailėti padažo!

JAUTIS

Jaučiai – itin išrankūs viskam, net ir maisto patiekalams. Nors pica atrodo ganėtinai paprastas patiekalas, ją Jaučiai rinksis itin smulkmeniškai ir apgalvotai. Tiesa, jie nemėgsta per daug priedų, todėl tikriausiai apsiribos ties kumpiu, grybais ir sūriu. Tačiau galite būti tikri – picos gabalėlio Jaučiai neatsisakys niekada.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...