TOP3 Zodiako ženklai – energetiniai vampyrai: venkite jų bet kokia kaina

Tikriausiai kiekvienas galėtų įvardinti savo gyvenime žmones, kurie lengvai galėtų būti pavadinti energetiniais vampyrais. Tačiau kurie Zodiako ženklai yra patys žiauriausi ir siekiantys sau naudos?

Portalas dazzling.com išskyrė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra patys stipriausi energetiniai vampyrai:

SKORPIONAS

Skorpionai neretai yra vadinami bene žiauriausiais iš visų Zodiako ženklų ir, deja, tenka pripažinti, kad tai tiesa. Kiekvieną jūsų ne taip pasakytą žodį Skorpionai, tinkamai progai atėjus, panaudos prieš jus pačius. Šio Zodiako ženklai puikiai moka manipuliuoti kitais ir taip pasiekti savo troškimų.

AVINAS

Jeigu tik panorės, Avinai padarys viską, kad jūs pasijaustumėte nieko vertas. Jie puikiai sugeba parinkti reikiamus žodžius ir taip parodyti, kas iš tiesų yra lyderis. Daugelis patartų nepasitikėti Avinais ir tikriausiai jie būtų visiškai teisūs.

MERGELĖ

Nors Mergelės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti gana kuklios ir nekaltos asmenybės, neapsigaukite – jos vadinamos bene didžiausiomis dviveidėmis iš visų Zodiako ženklų. Mergelės gali būti naivios ir švelnios, kai reikia, tačiau tik progai pasitaikius, jos padarys viską, kad pasiektų sau naudos.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...