TOP3 Zodiako ženklai – dramų valdovai: jų vaidyba verta Oskaro apdovanojimo

Dramos, dramos ir dar kartą dramos. Visi aplinkoje pažįsta bent vieną asmenybę, kurią lengvai būtų galima apdovanoti dramos karūna. Sužinokite, ar esate tarp jų.

Portalas yourtango.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kuriuos galima vadinti tikrais dramų valdovais:

VĖŽYS

Vėžio Zodiako ženklo atstovai neprisibijo savo vidinių emocijų, nesvarbu kokios stiprios jos bebūtų. Jų energinga asmenybė dažnai pasitarnauja gyvenime, tačiau neretai visa energija gali pavirsta į nuolatinę konkurenciją. Tik pajautę savo slogią nuotaiką, Vėžiai kuo puikiausiai savo liūdesiu užkrečia visus aplinkinius. Geriausia tokiais atvejais pasistengti juos grąžinti į realybę.

LIŪTAS

Liūtai yra tikrų tikriausi dramų valdovai. Jie ypač mėgsta būti dėmesio centre, o tai reiškia, kad jie puikiai žino, jog yra verti geriausio. Tiesa, vis dar niekas negalėtų suprasti tos plonytės linijos tarp Liūtų atsidavimo ir dramos. Nors Liūtai dažnai atrodo nuoširdūs ir mieli, jie greitai gali virsti arogantiškomis ir egoistiškomis asmenybėmis bei visą burbulą išpūsti vien apie save. Tačiau jeigu ilgą laiką neduosite Liūtui tai, ko jis nori… galiausiai jie nusiramins ir gyvens toliau.

SKORPIONAS

Aistra yra vidurinysis Skorpionų vardas, o Skorpionų aistra iš tiesų gali būti įvairi. Dažniausiai Skorpionai savo aistras išlieja gyvenime ir lovos reikaluose, tačiau neretai jų užsidegimas gali virsti kai kuo didesniu. Skorpionai yra itin azartiškos asmenybės, todėl jie itin lengvai gali tapti agresyvūs. Sakoma, kad kai Skorpionai liūdi, geriausias dalykas yra kuo greičiau nuo jų pabėgti. Vietoje konkurencijos su Skorpionu, geriau palaukite, kol jis nurims.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...