Tikri herojai: kol suaugę dvejojo, moksleiviai išgelbėjo berniuką

Viename Kanados kalnų slidinėjimo kurorte liudininkai nufilmavo kvapą gniaužiančią gelbėjimo operaciją. Moksleiviai pasirodė esantys drąsesni ir išradingesni už suaugusiuosius, ir savo koordinuotais veiksmais sugebėjo išgelbėti sunkiai susižaloti galėjusį 8-metį berniuką.

Įvykis užfiksuotas „Grouse Mountain“ slidinėjimo kurorte netoli Vankuverio šių metų vasario pabaigoje.

Berniukas kartu su savo tėvais ir trimete sesute keltuvu kilo į kalno viršų, tačiau prarado budrumą ir išslydo iš sėdynės. Tėvas spėjo sureaguoti ir pačiupo jį už rankos. Tačiau vyrui nepavyko įsitempti vaiko atgal, prie to prisidėti galėjo ir tai, kad tarp jo ir keltuvo atsidūrė dar ir šeimos mažoji.

Vaikas pakibo apytikriai šešių metrų aukštyje, o ant žemės stovėję įvykio liudininkai apstulbę žiūrėjo į nelaimės ištiktą šeimą. Situaciją apsunkino dar ir tai, kad vaiką ištiko panikos priepuolis, jis pradėjo muistytis ir šauktis pagalbos.

Netikėtai į pagalbą atėjo apačioje buvę paaugliai ir ne ką vyresni už nelaimėlį vaikai, kurie įvertino aplinkybes ir sureagavo itin greitai. Keli draugai, o vėliau prie jų prisijungė ir kiti netoliese buvę vaikai ir suaugę, atsinešė vieną iš tinklinių pertvarų, kuriomis buvo atskirta teritorija, uždėjo ant jo dar gabalą panašios į tentą medžiagos, liepė vaikui nusispirti slides ir šokti žemyn.

Vaikas nusileido sėkmingai. Filmavusi moteris pasakė, kad „jie yra tikri herojai“. Berniukas neatrodė susižeidęs, tačiau jam buvo liepta gulėti, kol atvyks medikai. Šie dėl viso pikto pristatė išgelbėtąjį į vietos ligoninę tyrimams.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...