Tik vieną antakį turinti manekenė šokiruoja internautus: grožisi ne visi

Šiais laikais daugybė merginų antakiams teikia ypatingą reikšmę – tikima, kad idealią formą turintys ir idealiai išpešioti antakiai grožio suteiktų bet kam.

Vis dėlto laikais, kai visos siekia tobulumo, viena manekenė žavi visiškai išskirtiniu savo bruožu.

Vos 21 metų manekenė Sophia Hadjipanteli didžiuojasi savo vienu antakiu ir specialiai nepešioja vietos, kuri galėtų antakius atskirti. Mergina ne tik laiko tai savo išskirtinumu, bet iš to dar ir užsidirba.

Manekenė išgarsėjo dar seniau, kai paviešino savo antakių nuotraukas socialiniuose tinkluose. Tąkart ji stengėsi antakiams suteikti spalvą, tačiau netikėtai visus juos nudažė viena spalva – visiškai juodai.

Dabar, padrąsinta brolio, ji ne tik palaiko tamsią savo antakių spalvą, bet ir tepa juos specialiu aliejumi, kuris skatina augimą.

„Kai žmonės sako, kad mano antakiai – bjaurūs, aš norių jų paklausti, kaip apskritai plaukai ant veido gali kelti pasišlykštėjimą? Galiausiai, tokie žmonės dažniausiai gyvena toli ir manęs niekuomet gyvenime realiai neišvys“, – kalbėjo ji.

Nepaisant pašaipų, Sophia netgi pradėjo tam tikrą judėjimą, kuris užkrėtė ir kitus. Dabar daugybė žmonių socialiniuose tinkluose dalijasi nuotrauka, kurioje – jie ir jų vienas antakis.

„Aš dažausi todėl kad tai – linksma. O vieną antakį turiu dėl to, kad taip man labiau patinka“, – sako ji.

Tiesa, tokią jos išvaizdos detale normalia laiko ne visi. Kai kurie teigia, kad dabar – ne Akmens amžius, o dar kiti bijo, kad tokie antakiai netaptų dar viena beprotiška mada.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...