Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Tarasovas po operacijos išleistas namo: laukia ilgas gydymas

155

Prieš kelias dienas žinomas šalies atlikėjas Vilius Tarasovas patyrė traumą ir buvo išgabentas į ligoninę.

Birželio 9-ąją traumą vyras patyrė su draugais žaisdamas krepšinį. Alikėjui trūko Achilo sausgyslė ir prireikė operacijos.

Kelias dienas praleidęs ligoninėje Vilius grįžo į namus, tačiau vyro laukia ilgas gijimo kelias.

„Grįžau namo, operacija pavyko, gydysiuosi namuose, atstatinėsiu jėgas. Ir toliau važiuosiu į koncertus, kuriuose nebus ilgos programos“, – naujienų portalui tv3.lt kalbėjo dainininkas.

Primename, kad V. Tarasovas atsidūrė Klaipėdos universitetinėje ligoninėje: „Dabar guliu ligoninėje ir laukiu operacijos. Yra didelė eilė susidariusi. Prie to prisidėjo ir koronavirusas. Reikėjo, kad mane patikrintų, sulaukiau neigiamo atsakymo. Viskas gerai, todėl pervedė į kitą skyrių. Lašina lašelinę ir laukiu, kada veš atlikti operaciją“, – tada kalbėjo vyras.

„Visada būna, kad atveža kitus žmones, kurie yra su rimtesnėmis traumomis, todėl tenka dabar palaukti. Būna, kad atveža žmogų, kuris yra su atviru lūžiu, todėl natūralu, kad gydytojai renkasi jį pirmą operuoti“, – pasakojo vyras.

Laimei, vyras didelių skausmų nejautė: „Didelio skausmo nejaučiu, tačiau negaliu stipriai judinti pėdos. Naktį nereikėjo jokių nuskausminamųjų.“

Jis tikino, kad dėl patirto traumos neketina atšaukti pasirodymų. „Šią savaitę koja bus gipse, o fizinio krūvio negalėsiu turėti iki liepos. Tačiau tikrai gipsas man netrukdys koncertuoti. Šią vasarą turėsime tokius koncertus, kuomet su žmona atliksime po 5-6 dainas, todėl tikrai galėsiu jas atstovėti. Jeigu matysiu, kad negaliu koncertuoti, tad visuomet yra žmona, kuri galės tai padaryti“, – viltigai kalbėjo V. Tarasovas.

www.tv3.lt

Comments are closed.