Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Tamponai – Pavojingesni, Nei Manėte: Manekenei Teko Atsisveikinti Su Savo Kojomis

632

Kai kurios ligos atrodo protu nesuvokiamos, o paprasti būdai, kaip jas pasigauname – atima žadą. 31 metų manekenės Lauren Wasser gyvenimas pasisuko netikėta linkme, o jos istorija patikėtų ne kiekvienas.

Gražuolei teko amputuoti kojas, ir viskas – dėl tamponų.

Nieko neįtardama 2012-aisias mergina mėnesinių metu panaudojo tamponus – tai atrodytų nieko neįprasta. Vis dėlto šis kartas tapo lemtingas – jie sukėlė jai nuodingą šoką, kurio pasekoje manekenei amputuotos kojos.

Ir nors iš pradžių mergina jautėsi tik taip, lyg būtų apsirgusi gripu, vėliau jos sveikata ėmė sparčiai blogėti.

Tiesa, iš pradžių tai buvo padaryta tik vienai kojai – kitą dar kelis metus ji gali naudoti. Vis dėlto vėlesnės komplikacijos lėmė, kad teko atsisveikinti ir su ja.

Sunku patikėti, tačiau būtent antrosios kojos amputavimas merginai paskatino norą ne tik siekti daugiau, bet ir daugiau judėti. Dar šiais metais Lauren ketina bėgti Niujorko maratone.

„Tai, kas liečia mano likimą, aš jau nebegaliu jo pakeisti. Tačiau galiu įspėti kitas merginas, kad tai nenutiktų ir joms“, – atvirai apie tamponų žalą kalba manekenė.

Šiuo metu mergina aktyviai bendradarbiauja su JAV sveikatos įstaigomis, kurios stebi tai, kad parduotuvėse ant lentynų pasirodanti moteriškos higienos produkcija būtų itin atidžiai ištirta.

www.tv3.lt

Comments are closed.