Su Šedžiumi poruojamos Erdvilės nuotrauka pakurstė kalbas: jie – kartu?

Verslininko Andriaus Šedžiaus ir dainininkės Monikos Šedžiuvienės skyrybų drama jau antrus metus drebina žiniasklaidą. Įskaudinti sutuoktiniai ne tik nevengia viešai vienas kito kaltinti, bet ir į savo ginčus neretai įtraukia šalia esančius žmones.

Konfliktuojančių sutuoktinių istorijoje vis dažniau pasigirsta dvidešimtmetės Erdvilės vardas, kuri neva yra naujoji verslininko simpatija. Nors tokias kalbas tiek verslininkas, tiek minėtoji mergina kategoriškai neigia, tačiau socialinių tinklų vartotojams pro akis nepraslydo Erdvilės publikuojamos nuotraukos.

Redakciją pasiekė Alfa.lt skaitytojo laiškas su nuotraukomis, paviešintomis Erdvilės socialinių tinklų paskyroje. Jose mergina pozuoja su vyriškiu, kurio veidas yra slepiamas. Po nuotrauka esančiuose komentaruose matyti, jog ne vienas internautas svarsto, ar tik užfiksuotuose kadruose – ne A. Šedžius.

„Kodėl Šedžius neigia, kad jūs kartu. Puikiai atrodote“, – rašė vienas iš komentatorių.

Neigia kalbas apie santykius

Kalbos apie Andriaus ir Erdvilės santykius sklando jau kurį laiką. Apie juos dar praėjusią vasarą viešai užsiminė M. Šedžiuvienė. Tąkart pasidalijusi nuotrauka, kurioje jų namuose užfiksuota kita mergina, kaip vėliau paaiškėjo – ta pati Erdvilė, Monika piktinosi, kad dar net nesibaigus skyrybų procesui, vyras į jųdviejų namus kviečiasi kitas moteris.

„Primenu, kad mes vis dar neišsiskyrę ir ji įsiamžino mano namuose, mano vaiko kambaryje. Tai kodėl ponas „oficialiai“ nuo kovo mėnesio „in relationship“, bet vis stabdo skyrybų procesą? Gal leisk ir man kaip žmogui pagyventi“, – rašė M. Šedžiuvienė.

Tačiau sausio pradžioje LNK laidoje „Nuo… Iki…“ širdį atvėręs A. Šedžius pasakojo, kad Monikos paskleista informacija apie jo neištikimybę tėra melas, o ir dabar jis esąs vienišas.

„Šiandien neturiu jokių santykių, ne kaip Monika, kuri skelbia vėl atradusi naują meilę ir kurianti naują gyvenimą. Visa ta informacija, kuri iškyla į viešumą apie mano gyvenimą, yra viešinama Monikos. Esu skyrybų proceso eigoje, kol kas aš dar esu Monikos Šedžiuvienės vyras ir mes dar neišsiskyrę. Esu senamadiškas – pirma išsiskirsiu, o tada ieškosiu santykių. Dabar apie tai negali būti kalbos“, – laidoje kalbėjo Andrius.

Išvadino melagiu

Laidoje „Nuo… Iki…“ sutuoktinio išsakytas mintis išgirdusi M. Šedžiuvienė neslėpė pykčio. Savo sekėjams socialiniuose tinkluose ji skelbė, kad A. Šedžius jau seniai nėra vienišas. Pasirodo, moteriai jau kurį laiką nepažįstami žmonės siunčia nuotraukas, kuriose jos vyras užfiksuotas su galimai nauja mylimąja Erdvile. Pati Monika „Instagram“ paskyroje pasidalijo Erdvilės publikuotomis nuotraukomis.

„Jau užkniso juodai. Atsiprašau Erdvilės už nuotraukas, bet pati viešai kėleisi. Ir žmonės man atsiunčia, todėl noriu apginti savo poziciją ir atskleisti jo melą“, – rašė M. Šedžiuvienė.

Monikos paviešintose nuotraukose matyti, jog Erdvilės draugai negaili jai komplimentų ir tikina, kad jiedu su Andriumi – puiki pora.

„Mačiau tave „Akropolyje“ su Andriumi, tai matosi, kad tave labai myli. Taip fainai atrodote“, – tąkart rašė Erdvilės sekėjai.

Pasidalijusi tokiais kadrais Monika retoriškai klausė, kaip po tokių viešų vyro melagysčių ji gali tylėti.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...