Su dukra pasirodžiusi Tarasovienė atskleidė jos kaprizus: dėl kai ko sutaria ne visuomet

Žinomos moterys neslepia, kad nepaisant to, kad jų dukros – dar tik mergaitės, puoštis norisi ir joms. Dainininkė Violeta Tarasovienė ir verslininkė Daina Bosas atskleidė, kaip jų dukros renkasi drabužius bei papasakojo, kokių nesutarimų dėl to kyla.

Savaitgalį Klaipėdoje duris atvėrė atsinaujinusi „KidZONE“ parduotuvė, o atidarymo šventės nepraleido ir minėtos moterys, rašoma pranešime spaudai.

Atidarymo šventės svečių laukė linksmybės – vaikų ir tėvų fotosesija su spalvingais vaisiais. Būtent jie karaliauja šio sezono vaikų mados tendencijose. Kol mažuosius linksmino šventės animatoriai, tėvai galėjo apžiūrėti Klaipėdos prekybos centre įsikūrusios parduotuvės asortimentą, pasisemti idėjų, kaip papuošti vaikus į darželį, mokyklą ar gimtadienį.

Berniukams skirti drabužiai šį sezoną puošti dinozaurais, karinių motyvų raštais, o mergaitėms – marginti vaivorykštės spalvomis, vienaragiais, gyvūnais ir vaisiais. Didelis dėmesys parduotuvėje skiriamas vaikiškai avalynei, kuri neatsilieka nuo naujausių mados tendencijų. Avalynė puošta blizgučiais, akį traukia ryškios spalvos.

Modernų požiūrį į šeimą demonstruojančios parduotuvės atidarymo nepraleido dainininkė Violeta Tarasovienė su vienuolikos metų dukra Gabriele. Šventėje taip pat apsilankė verslininkė Daina Bosas su aštuonerių metų dukra Urte Magdalena.

„Praleidome puikiai laiką, o ypač Magdutė. Dukra pasilinksmino, sakė, kad jai tai buvo pati geriausia diena“, – šventės įspūdžiais dalinosi D. Bosas. Žinoma moteris pasakojo, kad šiuo metu jos dukra labiausiai žavisi rožiniais, blizgančiais ir tviskančiais drabužiais.

„Jai patinka tie patys dalykai, kaip ir daugeliui mergaičių. Galbūt tai neturi nieko bendro su geru skoniu, tačiau aš visada leidau savo vaikams rengtis taip, kaip jie nori. Žinoma, šiek tiek bandau patarti. Tačiau, jei susikerta mūsų nuomonė, leidžiu išsirinkti vaikui. Vaikas turi atrasti ir suprasti pats.

Galiu pasakyti pagal vyresniąją dukrą – vėliau vaikas persilaužia. Kai šalia demonstruoji gerą skonį, vaikas negali užaugti to neperėmęs. Todėl dukrai leidžiu blizgėti, žibėti, puoštis ryškiomis spalvomis, rengtis rožiniais drabužiais ir improvizuoti. O kada tą daryti, jei ne vaikystėje? Vaikai turi pereiti šį etapą“, – įsitikinusi D. Bosas.

Verslininkė mano, kad Lietuvoje vaikų drabužių kainos yra priimtinos. Norėdama atnaujinti Magdalenos spintą, moteris perka drabužius, kurių tikrai reikia. D. Bosas ir jos dukra – dažnos minėtos parduotuvės klientės, randančios parduotuvės lentynose kokybiškų, stilingų ir įperkamų drabužių.

D. Bosas mėgsta keliauti, tačiau teigia poilsio negadinanti apsipirkinėjimu. „Šiandien viską galima nusipirkti Lietuvoje ar internetu. Tikrai neskrendame į kitą šalį tam, kad apsipirktume. Tai nepatinka mano vyrui, o viena atostogauti aš nevykstu“, – pasakoja renginio viešnia.

Žinomos moters nevilioja ir išpardavimai. Daina įsitikinusi – susigundžius mažomis kainomis prisiperkama nereikalingų drabužių. Ir nors D. Bosas netaupo ant dukters drabužių, tačiau vardiniais prekės ženklais jos nerengia.

„Tai skirta ne vaikams, tokie drabužiai jiems nereikalingi. Dukrai leidžiu improvizuoti su tikrai visiems įperkamais prekės ženklais“, – pasakoja viena stilingiausių šalies moterų.

V. Tarasovienė pasakojo, kad Gabrielė labiausiai mėgsta sportinio stiliaus drabužius: tampres, džemperius, laisvas palaidines. Svarbiausia, kad kasdieniai drabužiai būtų kuo patogesni.

„Mano dukros mėgsta pasipuošti. Parduotuvėje įsigijome palaidinę, apnuoginančią pečius. Dabar tokios yra madingos. Gabrielė labai mėgsta pirkti drabužius. Jei kažką atsisakau pirkti, ji sako, kad nusipirks pati iš savo sutaupytų pinigų. Kol kas ji dar nesupranta pinigų vertės. Išlaidauti drabužiams Gabrielei labai patinka, tačiau tai, manau, būdinga visoms mergaitėms“, – šypsojosi atlikėja.

V. Tarasovienė neslepia, kad renkant dukrai drabužius neišvengia ir kaprizų. Moteris pasakoja einanti kartu su dukra apsipirkti, stengiasi patarti. „Nuperku drabužių ir be Gabrielės, tačiau kartais juos tenka grąžinti. Vykstame kartu apsipirkti, tačiau prekybos centre mūsų keliai išsiskiria. Ji bėga į savo pusę, o aš į savo. O vėliau susitinkame“, – juokėsi žinoma moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...