Su 200 vyrų permiegojusi močiutė drebina internetą: domisi tik dvidešimtmečiais

Istorijų, kaip vyrai susitikinėja su kur kas jaunesnėmis merginomis, esame girdėję visi, vis dėlto atvirkštinis variantas pasitaiko ne taip jau ir dažnai – dėl to tai taip ir stebina.

57 metų močiutės istorija drebina internetą – moteris tikina permiegojusi su daugiau nei 200 berniukų-žaisliukų.

4 anūkus turinti Gaynor Evans skaičiuoja tik 57-uosius metus, o jos gyvenimo būdas su amžiumi išvis atrodo nė nesuderinamas.

Močiutė sako, kad jaunesni vyrai jai ir pačiai padeda pasijausti jaunesnei, o visi, kas kritikuoja jos pasirinkimus, paprasčiausiai yra pavyduoliai. Negana to, ji susitikinėja net ne su vienu, o keliais vaikinais tuo pačiu metu – ir toks scenarijus kartojasi jau daugiau nei 9 metus.

Išsiskyrusi su savo antruoju vyru dar 2010-aisiais, Gaynor permiegojo su 23 metu vaikinu – ir nuo to laiko niekuomet nebesigręžiojo atgal. Dabar G. Evans niekuomet nesusitikinėja su vyrensiu, nei 30 metų vaikinu.

Močiutės šeimą moterį taip pat palaiko ir jos pasirinkimų neteisia. „Nepaisant to, kad man netrukus sueis 60 metų, aš jaučiuosi tarsi 30-metė. Tikrai nešvaistysiu savo laiko galvojimams apie tai, ar kas nors mane teisia už tai, kad myliuosi su 25 metų vaikinu“, – sako ji.

Tačiau net ir turėdama nemažai gerbėjų, Gaynor niekuomet neturi tik vieno vaikino. Anot jos, ji geriau jaučiasi būdama meiluže, o ne namų šeimininke. Taip pat ji tikina, kad vyresni vyrai paprasčiausiai jos nesupranta.

„Vyresniais vyrais reikia rūpintis, o jaunesni nori tik mėgautis gyvenimu. Taip pat vyresni vyrai dažniau ieško jaunesnių moterų. Ir nė nepaisant to, kad kai kurie galvoja kitaip, jaunesni vaikinai nenori motiniško dėmesio – jie puikiai padeda pajusti aplink esantį pasaulį“, – apie savo pasirinkimus pasakoja Gaynor.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...