Stumbrienės kojos siekia dangų: sunku patikėti, kad jos figūra – ne fotošopas

Gražuolė verslininkė Inga Stumbrienė – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Žymi moteris labai dažnai su savo daugiatūkstantine gerbėjų armija pasidalija įvairiais kasdienybės kadrais.

Visai neseniai ji savo gerbėjus palepino kadrais iš Lietuvos pajūrio – Šventosios.

Baltu maudymosi kostiumėliu pasipuošusi moteris galvą pridengė snapeliu nuo saulės, o ilgas kojas ištiesė balto smėlio paplūdimyje.

Savo pavydėtiną kūną parodžiusi Inga kaipmat sulaukė gausybės internautų komentarų. Jie gyrė moters išvaizdą ir žarstė komplimentus.

„Gracija“, „Barbė“ – rašė jie.

Kiek anksčiau kalbinta moteris tv3.lt papasakojo, kokią aistrą ji atrado prieš kelerius metus. Inga atskleidė, kad turi neįprasta hobį, ji mėgsta rinkti ir kolekcionuoti kriaukles. Pasirodo, kriaukles, parsivežtas iš egzotinių šalių moteris laiko vitrinoje, kaip eksponatus.

„Pamenu, kai vaikystėje, svečiuodavausi pas senelius, susižavėjau senelio turima kriauklių kolekcija, senelis pasakojo, kad jas parsivežė iš įvairių aplankytų vietų, jos buvo didelės, įvairios ir labai įspūdingos. O pati nejučia jomis susižavėjau, kuomet pradėjome keliauti po egzotiškus kraštus, pamačiau vietinius jomis prekiaujant. Pamaniau, kad geriausias suvenyras, kurį tik galima būtų parsivežti yra vietiniuose vandenyse randama kriauklė. Taip nejučia pradėjau jas kolekcionuoti“, – apie pradžią kalbėjo moteris.

Pasak Ingos, skirtingose šalyse galioja skirtingi įstatymai ir ne visur leidžiama išsivežti net mažiausią kriauklytę: „Tačiau jei kriauklė ar koralas yra pirktas, tada leidimas duodamas. Aš kolekcionuoju dideles kriaukles, kurių ant kranto nerastumėte, jas dažniausiai perku pas vietinius prekeivius.

Pavyzdžiui, Karibuose, o būtent Dominykoje kriaukles nėra vertinamos, ten iš strombų yra išimamas moliuskas, o pati kriauklė yra išmetama, dviejų delnų didumo kriauklė galima nusipirkti už 10-20 dolerių. Viešint Maldyvuose, neteko sutikti viešbutyje nei vieno prekeivio, prekiaujančio kriauklėmis, tad teko jas pirkti oro uoste, tai buvo kol kas brangiausia kriauklė, kurią įsigijau, ji kainavo 120 eurų.“

Kriauklę leidžiama vežtis, jei ši yra pirkta: „Žinoma, prieš tai svarbu tuo įsitikinti. Taip pat, galioja nustatytas sąrašas pagal tarptautines prekybos konvencija, kuri reguliuoja vežamų kriauklių kiekį. Kadangi visos mano kriaukles buvo pirktos, išvalytos ir sutvarkytos, ir jų veždavau dažniausiai po vieną, problemų niekada nekilo.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...