Stumbrienės atostogų pavydi daugelis: priminė pasaką

Viena žymiausių Lietuvos šeimų, Stumbrai, žavi daugelį. Visuomet besišypsantys, stilingi ir mėgstantys keliauti, socialinėje erdvėje visuomet gerbėjus lepina įspūdingais kadrais iš atostogų.

Šį karta garsi šeima leidosi į Prancūziją, tiesa, tai ne pirmas kartas šiais metais. Inga Stumbrienė atskleidžia, kad ši kelionė yra skirta jos dukrai Estelai.

Moteris atvirauja, jog į Disneilendą jie leidosi dukros gimtadienio proga, tačiau planuose yra ir kita kelionė. „Liepos mėnesį vyksime, galbūt, kažkur įdomiau. Mes jau turime tam tikrų planų, bet jų kol kas neatskleisiu“, – intriguoja Inga.

Ryškiomis, spalvingomis, it iš pasakos nuotraukomis besidalijanti Inga, demonstravo pricesės įvaizdį. Disneilende moteris dėvėjo rožinės spalvos suknelę, ilgus bei šviesius plaukus surišo kaspinu. Inga priminė tikrą lėlytę, o prieš ją – pasakų pilis. Toks vaizdas pakerėjo ne vieną.

Moteris atrodė iš tiesų nepaprastai, tačiau jai nenusileido ir jos dukra Estela. Mergaitė dėvėjo tokią pačią žydros spalvos suknelę, kaip ir jos mama bei ilgus plaukus prilaikė su mikimauzo ausų lankeliu. Abi merginos atrodė be galo žaviai.

Rodos, kad šeima puikiai praleido laiką, tačiau Inga pasakoja, jog jie visuomet randa kompromisą į kokią kelionę leistis. „Mėgstame nuvažiuoti į Lietuvos pajūrį, man Lietuvos gamta yra labai graži. Vaikams patinka įvairūs atrakcionų parkai, tai visuomet suderinam visų poreikius. Vyrui patinka egzotinės kelionės. Jis labai mėgsta džiungles, Indoneziją, Malaiziją. Na, o man labiausiai patinka baltas smėlis, žydras vanduo. Aš esu labiau tokio ramesnio poilsio šalininkė“, – atvirauja Inga.

Stumbrai augina du vaikus, todėl nenuostabu, kad reikia atsižvelgti ir į jų poreikius. „Kadangi esame šeima iš keturių narių, tai turime atsižvelgti į visų norus. Kiekvienais metais stengiamės suderinti, kad kiekvienam šeimos nariui būtų gerai, kad kiekvienas gautų tai, ko jis nori. Net ir atostogų metu mes stengiamės dieną dalinti į keturias dalis, kad kiekvienas šeimos narys liktų patenkintas.“ Atostogų kadrai – galerijoje!

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...