Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Studijos Anglijoje: Viktorijos istorija

528

Ne vienas jaunas žmogus dar būdamas mokyklos paskutinėse klasėse pradeda mastyti apie savo ateitį. Tuomet galvoje kyla begalės klausimų: kur studijuoti? kokių dokumentų reikia, norint studijuoti svetur? Šie ir daugelis kitų klausimų kelia nemažai rūpesčių ne tik mokiniams ar būsimiems studentams, bet ir jų tėveliams.

Kad tų klausimų ir to streso būtų kuo mažiau, visada yra verta pasikliauti profesionalais ir jiems patikėti visas, su biurokratija susijusias stojimo į universitetą prerocedūras. Studentams beliks tik mėgautis kokybiškomis, visuotinai vertinamomis studijomis Anglijos universitetuose.

Šiame trumpame interviu, studentė vardu Viktorija, nori papasakoti, kaip jos svajonė studijuoti Londono universitete, tapo realybe. Apie tai, kaip Londone veikianti įmonė Need One Ltd jai padėjo susitvarkyti dokumentus ir įstoti į išsvajotą universitetą ji ir trumpai šnektels.

  Visų pirma iš kur Jūs sužinojote apie įmonė s teikiamas paslaugas? Ir kodėl būtent kreipėtės  į Need One Ltd?

Apie Need One Ltd sužinoju iš jau įstojusių draugų studentų, jie ir rekomendavo man ją, kaip patikimą, profesionalią komandą turinčią įmonę. Pamaniau, kad ir aš norėčiau būti viena iš tų, kurie studijuoja JK. O kad nerimo ir nežinios būtų kuo mažiau, kad viskas būtų konkretu ir aišku kreipiausi į rekomenduotą įmonę. Ir ką gi šiandien galiu pasidžiaugti studijomis University of East London.

  Kokie įspūdžiai atvykus į Londoną, pradėjus studijas universitete?

  Pirmieji studijų mėnesiai turbūt buvo įdomiausias gyvenimo laikotarpis, kadangi esu kilusi iš mažo miestelio, o atvykau į didelę ir nežinomą man šalį. Pirmų kartų buvo daug: susitikau su savo kambariokais, grupiokais, dėstytojais, galų gale pamačiau ir modernų universitetą. Buvo keista matyti visus besišypsančius, norinčius padėti, draugiškus aplink žmones. Jausmas buvo ir dabar išliko nuostabus.

   Kas sunkiausia buvo tvarkantis stojimo dokumentus į JK universitetą?

Aš pati nebūčiau matyt susitvarkiusi tinkamai nieko. Rekomendavo į ką atsižvelgti rašant CV, motyvacinius laiškus. Taip pat padėjo susitvarkyti dokumentus dėl paskolos mokslui, rekomendavo kur kreiptis dėl būsto atvykus gyventi.

   Ar esate patenkinta Need One Ltd teikiamomis paslaugomis?

Taip, jie greitai ir kokybiškai sutvarkė visus su studijų stojimu susijusius dokumentus, kantriai atsakė į mano šimtus klausimų. Rekomenduoju ir kitiems! Be to, dar būdama Lietuvoje, daugiausiai su jais bendravau internetu, telefonu, tad nereikėjo gaišti laiko kažkur vykstant.

  O kas Jūsų nuomone  dar yra labai svarbu stojant į Anglijos universitetus?

Noras mokintis, noras semtis žinių, pasitikėjimas ir tikėjimas savo jėgomis. Taip pat anglų kalbos geras žinojimas yra reikalingas. Universitete studijuoja daug studentų ir jie įstoję iš viso pasaulio, tad tenka greitai prisitaikyti multikultūrinėje erdvėje. Jei neturi pasitikėjimo savimi, blogai moki kalbą tai padaryti tampa labai sunku…

Daugiau informacijos apie studijas Anglijoje:

paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu 07451 850 444

paštu info@needoneuk.com arba telefonu 07425 055 666

paštu info@britishstudy.org.uk arba telefonu +370 626 23777

Daugiau informacijos svetainėje https://britishstudy.org.uk

ir Facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/Studijos-Londone-Birmingham-Manchester-1383717688541364/

„Need One“ informacija

 

Comments are closed.