Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Studijos Anglijoje: stojimo reikalavimai norint studijuoti

253

Nusprendus studijuoti UK, bei jau išsirinkus studijas ir norint siųsti užklausas į universitetus ar koledžus, labai svarbu, žinoti, kokie reikalavimai ir kokių dokumentų reikia norint studijuoti užsienyje. Visuomet yra paprasčiau kreiptis į studijų užsienyje organizacijas, kurios turi patirties padedant būsimiems studentams, bei padeda sutvarkyti dokumentus stojimams, užpildyti dokumentus dėl studijų finansavimo ar finansavimo skirto pragyvenimui.

Nepaisant skirtingų reikalavimų iš stojančiųjų universitetai/koledžai įprastai reikalauja šių dokumentų:

  • Vidurinio iššsilavinimo diplomo (arba UK LEVEL3)/pagrindinio išsilavinimo diplomo;
  • Paso/ID kortelės;
  • NIN (National Insurance Number);
  • CV anglų k. (turi būtų nurodyta pagrindinė būsimo studento informacija, turima patirtis, įgūdžiai ir pomėgiai);
  • Motyvacinio laiško anglų k. (beveik visais atvejais stojant į koledžus bei universitetus tikrinami ne tik studento įgūdžiai, bet ir motyvacija studijuoti norimą specialybę pasirinktame universitete ar koledže. Tokie motyvaciniai laiškai dažniausiai neturi būti didesni nei 320 žodžių apimties, o motyvaciniame laiške turi būti aiškiai išdėstyti lūkesčiai ir išreikšta motyvacija studijuoti).

Taip pat, priklausomai nuo universiteto ar koledžo, gali prireikti rekomendacijų ir IELTS anglų kalbos testo, kurio minimalų balą norint tapti studentu kiekvienas universitetas yra nustatęs individualiai. Reikalaujama, kad būsimam studentui būtų nuo 18 iki 60 metų.

Svarbu paminėti ir tai, jog pasitaiko atvejų, kai norint įstoti į Anglijos aukštąją mokyklą tai padaryti įmanoma ir neturint 12 klasių baigimo diplomo – tokiais atvejais iš norinčiojo studijuoti reikalaujama pateikti pagrindinės mokyklos baigimo diplomą arba turėti darbinės patirties UK.

Šiuo metu dėl COVID-19 visi stojimai studentams yra paskiriami ir vyksta online būdu, tiek raštu testai, tiek ir interviu.

Studijos – tai puiki galimybė praplėsti akiratį, susipažinti su naujais žmonėmis bei įgyti norimą specialybę. Šiandien pasaulis atviras galimybėms, todėl baimė kyla tik iš nežinojimo.‘‘Need One Ltd‘‘ mielai padeda ir suteikia visą informaciją nemokamai apie galimybes studijuoti UK.

Dėl informacijos apie studijas D. Britanijoje kreipkitės:

el. paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu 07451 850 444

el. paštu info@needoneuk.com arba telefonu 07425 055 666

el. paštu info@britishstudy.org.uk arba telefonu +370 626 23 777

Daugiau informacijos svetainėje https://britishstudy.org.uk

ir Facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/Studijos-Londone-Birmingham-Manchester-1383717688541364/

„Need One“ informacija

Comments are closed.