Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Studijos Anglijoje: Mindaugo istorija

304

Tęsiant laimingų studentų istorijas apie pradėtas studijas Londone, šiame straipsnyje-interviu trumpa istorija apie studentą Mindaugą. Jo istorija įdomi, nes studijas universitete jis pradėjo neturėdamas vidurinio išssilavinimo. Kaip pats teigia nenorėjo tuo metu mokintis, o norėjo dirbti, užsidirbti ir būti nepriklausomas, dėl to ir išvyko į Londoną uždarbiauti. Dirbo ganėtinai netrumpai, bet praėjus sunkaus darbo metams, suprato, jog taip fiziškai sunkiai dirbti nebenori ir kažkaip reikia siekti aukštesnių tikslų, galbūt tęsti užmirštus mokslus. Svarstė apie galimybę grįžti į Lietuvą, baigti vidurinę. Bet pradėjus domėtis ir ieškotis infomacijos internete rado skelbimą, kad Londone veikianti įmonė Need One Ltd, gali padėti susitvarkyti dokumentus ir įstoti į universitetą ir neturint vidurinio išsilavinimo. Pamanė, kad tų klausimų ir nežinomybės būtų kuo mažiau, visada yra verta pasikliauti profesionalais ir jiems patikėti visas, su biurokratija susijusias stojimo į universitetą procedūras.  Tad pakalbinkime Mindaugą užduodami jam keletą klausimų.

Ar rekomenduotumėte Need One Ltd kaip patikimą įmonę, padedančią tvarkant reikiamus dokumentus ar iškilus klausimams?

Vienareikšmiškai taip. Malonus bendravimas, išsamus situacijos, užduodamų klausimų paaiškinimas, operatyvumas darbuose. Įmonėje dirbanti darbuotoja, man rekomendavo universitetus bei studijas, kurias pagal mano esamą situaciją aš galiu rinktis. Need One Ltd man labai padėjo suprasti stojimo į universitetą proceso eigą ir nepasimesti tarp visų reikiamų dokumentų. Ir ką gi šiandien galiu pasidžiaugti studijomis London Metropolitan University.

Kokie įspūdžiai šiai dienai jau studijuojant universitete?

Pirmieji studijų mėnesiai tikriausiai turėtų būti patys sunkiausi, tačiau šilti ir malonūs universiteto dėstytojai su naujokais elgiasi taip, lyg mus pažinotų ilgą laiko tarpą. Jeigu reikia kokios pagalbos, universtiteto darbuotojai yra visada pasiruošę tau padėti. Apie savo universitetą galiu atsiliepti tik gražiausiais žodžiais. Labai patinka pati universiteto aplinka, taip pat daug tarptautinių studentų, visi labai draugiški. Studijuoju Business Management and Marketing. Pačios studijos įdomios, dėstytojai pateikia išsamią, sukonkretintą infomaciją, nemažai diskutuojame, dėstytojui svarbi kiekvieno studento nuomonė ir pasisakymai. Kas dar labai patinka, jog studijos vyksta 2-3 kartus savaitėje, tad palieka galimybę jaunam žmogui laisvu nuo studijų laiku darbuotis.

Ar pats būtumėte  susitvarkęs visus reikiamus dokumentus be Need One Ltd pagalbos?

Būčiau pasimetęs tarp reikiamų dokumentų tvarkymo, visos infomacijos ir matyt vėl būčiau nuleidęs rankas ir nepradėjęs studijų. Todėl tikrai noriu padėkoti Need One Ltd visai komandai  už neprekaištingą darbą. Rekomendacijas į ką reikia kreipi dėmesį rašant CV, motyvacinius laiškus. Taip pat padėjo susitvarkyti dokumentus ne tik dėl paskolos mokslui, bet ir paskolos pragyvenimui.

Kitais metais baigiate mokslus. Ką ketinate veikti toliau? Gal grįšite į Lietuvą?

Kol kas ketinu dar pasilikti čia. Dar nesusirinkau iš šio miesto visko, ko noriu. Todėl planuoju po mokslų atlikti čia praktiką, padirbėti su rimtesniais projektais. Bet ir Lietuvoje jau šiuo metu turiu vieną projektą, ir gyvenimas Londone, regis, netrukdys dėl to kartais pargrįžti.

Mindaugai, ką patartumėte abejojantiems: išvykti mokytis svetur ar geriau rinktis mokslus tėvynėje?

Toks apsisprendimas yra labai subtilus dalykas. Bet patirtis ir praktika tikrai neįkainuojami. Londoną kasmet renkasi daug studentų iš viso pasaulio siekdami gauti kokybišką aukštąjį išsilavinimą. Anglijos universiteto diplomas yra itin vertinamas darbdavių pasauliniu mastu, kaip patikimumo ir kokybės garantas.

Daugiau informacijos apie studijas Anglijoje:

paštu jurgita@needoneuk.com arba telefonu 07451 850 444

paštu info@needoneuk.com arba telefonu 07425 055 666

paštu info@britishstudy.org.uk arba telefonu +370 626 23 777

 

Daugiau informacijos svetainėje https://britishstudy.org.uk

ir Facebook’o puslapyje: https://www.facebook.com/Studijos-Londone-Birmingham-Manchester-1383717688541364/

„Need One“ informacija

Comments are closed.