Starošaitė gerbėjus stebina madinga šukuosena: ryžosi ne dėl grožio

Dainininkė Irena Staroštaitė jau ne vienerius metus savo gerbėjus stebina itin jaunatviška išvaizda – su metais atrodo vis geriau ir geriau.

Tiesa, prie to prisideda ne tik aktyvus laisvalaikio būdas (moteris daug koncertuoja, veda šokių užsiėmimus, žaidžia padelį), bet ir kiti išvaizdos pokyčiai.

Akyliausi I. Staroštaitės gerbėjai pastebėjo, kad ji jau kurį laiką yra pasipuošusi šiuo metu itin madingomis kasytėmis. Naujienų portalui tv3.lt dainininkė atskleidė, kad tokia šukuosena puošėsi net 2 mėnesius, vis dėlto rytoj jau grįš prie įprastinių savo plaukų.

Irena pasakojo, kad šiai šukuosenai ryžosi dėl patogumo – ypatingai ji tiko tada, kai kartu su Živinu buvo kuriam laikui išvykusi į Jungtines Amerikos Valstijas.

Paklausta, kaip į tokius jos pokyčius reagavo šeimos nariai, Irena pasakojo, kad tai jų jau nebestebina: „Kadangi jomis pasipuošiu jau trečią kartą, tai visi viską žino.“

Ir nors pats pynimo procesas truko net 12 valandų, Irena sakė neturėjusi kada galvoti apie nuovargį, mat pynė jas kartu su savo stiliste.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...