Sportiškiausia moteris: sunku patikėti, kiek jai metų

Viena iš sportiškiausių močiučių tituluojama gražuolė žavi daugelį. Pavydu darosi, jog jos plieninis pilvo presas atrodo daug geriau nei daugumos jaunų žmonių. Iš Kanados kilusiai Lindai 61-eri, tačiau išvaizda it 30-ies metų moters.

Moteris pasakoja, jog tokią išvaizdą palaikyti padėjo – fitnesas. Moteris juo pradėjo užsiiminėti dar paauglystėje. Kuomet jai daktarai liepė pradėti sportuoti.

Portalui dailystar.co.uk. ji pasakoja, kad jos išvaizda žavisi daugelis. Neatsigina vyrų dėmesio. Ji sako, kad gatvėje ją kalbina ir per pus jaunesni vyrai, tačiau jai dėmesys yra nereikalingas, nes ji jau 15 metų kaip laimingai ištekėjusi už savo vyro, kurį dievina.

Vaikystėje buvo kitokia

Linda pasakoja, kad paauglystėje jai liepė gydytojai pradėti sportuoti, bet ji buvo drovi bei baikšti mergaitė, kuri bijojo pradėti lankyti sporto būrelį. Ji vengė didelio kontakto su bendraamžiais.

„Dėl savo drovumo nemėgau komandinių sporto šakų, todėl pamaniau, kad išbandysiu atlikti mankštą žiūrėdama televiziją.“

Linda pradėjo mankštintis tėvų rūsyje, per televiziją stebėjo laidas ir mokėsi iš jų, kaip taisyklingai atlikti pratimus. Ji džiaugėsi, kad rezultatai pradėjo matytis iš karto. Geri rezultatai ją džiugino ir ji norėjo judėti į priekį toliau, siekti dar geresnių rezultatų, todėl į rankas pasiėmė svarmenis. Moteris svarmenų beveik nepaleisdavo iš rankų. Ji juos kilnodavo net ir tada, kai skaitydavo knygas ar žurnalus.

Vyras paskatino eiti pirmyn

Pasiekusi tobulas kūno formas, jos vyras ją paskatino užsirašyti į kultūrizmo varžybas. Sukaupusi visa drąsa ji žengė šį žingsnį. Šios varžybos jai suteikė pasitikėjimo savimi, dabar ji visiškai kitokia nei buvo paauglystėje.

„Pirmą kartą lipdamas į sceną maniau, kad nualpsiu ir beveik to nepadariau“ , – juokiasi ji.

Po šių varžybų ji įgavo labai daug drąsos, varžybos suteikė jai pasitikėjimo savimi, o dabar ji skatina pradėti sportuoti ir kitas moteris. Ji teigia, kad sportas suteikia ne tik laimės, bet ir pasitikėjimo savimi.

Moteris nori, kad ir kitos dailiosios lyties atstovės judėtų pirmyn, netinginiautų ir siektų užsibrėžtų tikslų. Tobulų kūno formų močiutė daro didelę įtaką moteris, kurios siekia atrodyti kaip ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...