Snygis išgąsdino vairuotojus – kai kurie vairuoja kaip pirmąkart

Vilniuje gana gausus snygis beveik sustabdė eismą keliuose, mieste automobiliai juda gatvėmis, tačiau labai pamažu. Vairuotojai neskuba važiuoti ir dėl to tinklalapio sviesoforai.lt duomenimis, didelė dalis automobilių sostinės gatvėmis juda ne greičiau nei 25 km/h.

Šį vakarą laukia ne itin geri orai vairuoti: snigs tikriausiai visur iš karto, vietomis net ir gana gausiai. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių vėjas, dėl to atvirose vietose lengvą sniegą gali pustyti. Vėliau naktį sniego debesys trauksis į rytus ir galiausiai visai pasitrauks.

Danguje gali atsirasti pragiedrėjimų, anksčiau atsiradęs plikledis išliks.

Šeštadienį numatomi debesuoti orai, prašviesėjimų tikimybė nedidelė. Tai šen, tai ten vis pasnyguriuos, bet dažniausiai labai nedaug. Vėjas silpnesnis nei naktį, dėl to jau nebepustys. Apsnigtas plikledis bus slidus.

„Kitaip tariant, ir rytoj Lietuvoje balta žiema. Nakties pradžioje snigs visur, vėliau sniego debesys pasitrauks į rytus. Pietryčių vėjas šviežią sniegą kai kur pustys. Dieną tai šen, tai ten vis pasnigs, dažniausiai visai nedaug. Anksčiau atsiradęs plikledis išliks. Oras naktį atšals iki 8–10, jei pragiedės – iki 13–14 laipsnių, dieną liks 5–7, prie jūros 2–4 laipsniai šalčio“, – komentavo sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienio naktį vietomis pasnigs, dieną greičiausiai jau nebe. Tikėtina, jog atsiras pragiedrulių, dėl to naktis bus šaltesnė, iki 14–16, prie jūros bus apie 11 laipsnių šalčio, bet dieną bent trumpam nušvis saulė ir liks apie 9–11 šalčio.

Pirmadienį orus lems iš vakarų priartėsiantis ciklonas. Oro temperatūra išliks panaši, bet sustiprės rytų vėjas, dėl to bus žvarbu. Naktį snigs nedaug, bet gali pustyti, o dieną snigs, galbūt ir nemažai, o dėl vėjo gali kilti pūga.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...