Smūgis į tarpukojį: mergina užklupo vyrus viešajame transporte

Dvidešimtmetė teisės studentė iš Rusijos nutarė padaryti kai ką, kas sugėdintų daugelį vyrų taip besielgiančių viešajame transporte. Vaizdo įraše Anna Dovgalyuk neįspėjusi apipylė koncentruotu tirpalu 20-imt vyrų, kurie Sankt Peterburgo metro traukinyje sėdėjo išskėtę kojas.

Aktyvi moterų teisių gynėja kaltina vyrus naudojant lyties agresiją ir mano, kad jos gimtinėje nepakankamai kovojama su šia problema.

Manspreading – tai vyrų, ypač keliaujančių viešuoju transportu, pomėgis sėdėti plačiai išskėtus kojas, dažnai įsiterpiant į šalia sėdinčių žmonių erdvę. Vaizdo įraše mergina neaiškiu tirpalu apipylė net 20 nemandagiai besielgusių vyrų.

Anna įspėja savo taikinius, kad jos butelyje – 30 kartų labiau koncentruotas skystis, negu tas, kuris naudojamas skalbiant rūbus. Moteris įsitikinus, kad tai sugėdins vyrus tiek, kad šie tikrai bijos kreiptis į policiją dėl sugadintų rūbų.

„Jis pakeičia audinio spalvą per keletą minučių, palikdamas neišvalomas dėmes. Aš nemanau, kad dėl to žmonės ketina eiti į policiją ir apskūsti mane dėl sugadintų kelnių“, – Rusijos žiniasklaidai teigė aktyvistė.

Vaizdo įrašą žiūrėkite:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...