Skyrybų dramą išgyvenanti Bandžiaus sužadėtinė neištvėrė: „Tebemyliu jį“

Jau kelias savaites lietuviškoje žiniasklaidoje netyla gandai apie garsaus advokato Alberto Bandžiaus ir jo mylimosios menininkės Sigutės Sabaitytės skyrybas. Nors buvusi pora viešojoje erdvėje vienas kitam pažėrė nemažai priekaištų, TV3 laidai „Prieš srovę“ S. Sabaitytė atskleidė tebemylinti advokatą ir primygtinai prašo, kad šis jai paskambintų.

„Jei moteris ryžtasi pradėti kažkokius santykius su vyru, kuris jau turi šešis vaikus ir tris santuokas nepavykusias, vadinasi tokia moteris yrą drąsi ir truputį išprotėjusi bei įsimylėjusi. Aš galiu netgi priblokšti, taip buvau įsimylėjusi ir netgi tebemyliu, nes tai nepraeina šitaip lengvai. Per vieną dieną visi jausmai nesibaigia, tebemyliu, o jis tiesiog į mane nereaguoja visiškai“, – apie tylos siena atsivėrusį advakatą prabilo moteris.

Ji įtaria, kad Albertas yra labai pavydus. Apie tai Sigutei jis buvo užsiminęs pačioje draugystės pradžioje, o advokatą galėjo papiktinti, jog Sigutė telefonu bendraudavo su savo buvusiu vyru.

Sigutė kaltina Bandžių neištikimybe ir teigė turinti žinių, kad šis lankydavosi svingerių vakarėliuose. Tokius pačius kaltinimus advokatui buvo metusi ir ankstesnė jo žmona. Pats advokatas neigia tokius kaltinimus.

„Kažkokie sunkiai suprantami teiginiai apie kažkokią neištikimybę, kurios nebuvo… Aš jau ne vienam esu draugui aiškinęs, kaip galiu čia atsivesti į savo namus moterį, jei čia pilna jos daiktų. Prostitutės man nereikia, mane mama taip auklėjo, jeigu turi kažkokius santykius su vienu žmogumi, juos visų pirma pabaigi ir tada galvoji apie kitus“, – prieš televizijos kameras dievagojosi advokatas.

Jis ginasi, kad skyrybų priežastimi tapo ne tariama neištikimybė, o tiesiog nepakeltas telefono ragelis Sigutei.

„Ji užpyko, kad aš tiesiog nekėliau telefono ragelio šeštadienį, o šeštadienį aš turėjau labai daug darbo. O kai ji skambina, tai ji nemoka trumpai kalbėti. Kad penktadienį, šeštadienį atsidėti darbui aš atjungiau garsą ir rašiau. Tai jeigu tu nekeli ragelio, vadinasi turi meilužę. Kai santykiai yra tokie įtempti, tada norisi tiesiog atsitraukti ir pabūti šiek tiek vienam“, – galutinio taško santykiuose su Sigute nededa advokatas.

Tris skyrybas išgyvenęs vyras įsitikinęs, jog pasipiršdamas Sigutei padarė didžiulę klaidą. Jis prisipažins, kad tokį sprendimą priėmė jos nė nematęs gyvai.

Prieš metus Lietuvos žiniasklaida plačiai nušvietė Sigutės istoriją. Jauna moteris, ištekėjusi už švedo ir su juo susilaukusi dukrytės, po kelių bendro gyvenimo metų patyrė tikrą šoką, kai vieną dieną jis tiesiog liepė jai išvažiuoti iš Švedijos, pareiškęs, kad vaiko ji daugiau nebepamatys. Moteris išsiaiškino, kad viskas, ko jam reikėjo – vaikas, meilė buvo netikra, tai buvo tik gudriai suregztas planas. Nepaisydama sutuoktinio gąsdinimų ir spaudimo, jauna moteris nepasidavė – susirado nuo jos paslėptą dukrytę ir skubiai pabėgo į Lietuvą.

„Kava iš jo būna kiekvieną rytą ir labai daug kitų mažų siurprizų. Per visą ta laiką, kai mes su juo gyvenom, supratom, kad susipykti tiesiog negalim“, – apie naują šeimyninį gyvenimą su garsiu advokatu pažinties pradžioje yra kalbėjusi Sigutė.

Daugiau žiūrėkite:

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...