Skvernelis: į Lietuvą ateina naujas prekybos tinklas

Premjeras Saulius Skvernelis savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ trečiadienį pranešė apie naujo žaidėjo atėjimą į Lietuvos mažmeninės prekybos rinką. TV3.lt šaltiniai patvirtino, kad investicijas planuoja vokiečių mažmenininkas „Rewe group“, kuriam šiuo metu priklauso daugiau nei pusė prekybos tinklo „Iki“ akcijų.

Tokią informaciją jo patarėjas Lukas Savickas BNS patvirtino, kad premjeras susitiko su „Rewe“ atstovais. Anot jo, „Rewe“ padidino savo dalį bendrovėje „Palink“ nuo mažiau nei 50 proc. iki maždaug 94 proc. ir planuoja plėtrą Lietuvoje.

„Palink“ generalinis direktorius Gerardas Rogas sako, jog artimiausiu metu ketinama ir toliau stiprinti „Iki“ pozicijas Lietuvoje. Per dvejus metus šalyje planuojama atidaryti 20 naujų „Iki“ parduotuvių ir rekonstruoti apie 50 esamų.

„Naujos investicijos rodo, kad judame teisinga linkme ir turime daug potencialo“, – pranešime spaudai sakė G. Rogas.

„Esame įsitikinę, kad šis žingsnis dar labiau sustiprins „Iki“ prekybos tinklo poziciją Lietuvoje ir padės užtikrinti dar didesnį pirkėjų ir mūsų darbuotojų pasitenkinimą“, – pranešime spaudai sakė „Rewe“ International“ valdybos narys Januszas Kulikas.

„Galiu pasidžiaugti, kad didelę patirtį turinti ir tokios apimties verslo grupė apsisprendė investuoti bei plėsti savo verslą Lietuvoje. Gavau asmeninį patikinimą, kad skaidrios ir visiems vienodos taisyklės yra pagrindas ilgalaikėms investicijoms“, – tvirtina S. Skvernelis.

„Lietuvos mažmeninės prekybos rinka yra patraukli užsienio investuotojams. Šiandien susitikau su vienu iš jų, atsiliepusiu į rugsėjį išsiųsta mano kvietimą didžiausiems Europos prekybos tinklams.

Tai – daugiau nei 15 tūkst. parduotuvių valdanti įmonių grupė, kurioje dirba daugiau nei 350 tūkstančių darbuotojų ir kurios pajamos pernai viršijo 57 milijardus eurų.

Trečiadienio popietę šaltiniai patvirtino, kad kalba eina apie mažmeninės prekybos bendrovę „Rewe group“, kuri Vidurio ir Rytų Europoje valdo parduotuves „BILLA“. „Rewe group“ apyvarta 2017 m. pakilo iki 57, 8 mlrd. Eur. , o bendras parduotuvių skaičius pasiekė 15 313.

Tiesa, „Rewe group“ nėra visiška naujokė Lietuvos rinkoje. Jai priklauso 55, 58 proc. „Iki“ tinklo akcijų.

Lietuvos mažmeninės prekybos rinka yra patraukli užsienio investuotojams. Šiandien susitikau su vienu iš jų,…

Gepostet von Saulius Skvernelis am Mittwoch, 7. November 2018

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...