Skonsmanaitė neprimena savęs: pasirinko futuristinį įvaizdį

Žvelgiant kelis metus atgal, naujo televizijos projekto be Ugnės Skonsmanaitės turbūt neįsivaizdavo nei vienas. Visgi garsi mergina kuriam laikui dingo iš žydrųjų televizijos ekranų, tačiau savo gerbėjus bei sekėjus socialiniuose tinkluose palepina įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis.

Mergina šiemet itin daug keliauja – anksčiau dalijosi kadrais iš Jordanijos, vėliau – Venecijos. Visai neseniai Ugnė su savo sekėjais pasidalijo kadrais iš Amerikos, kurie sulaukė neįtikėtino dėmesio.

Neįprastą įvaizdį pasirinkusi Ugnė pozavo su blizgia, itin trumpa suknele bei sidabriniais batais su labai aukšta platforma.

Kad Ugnė turi puikų skonį aprangai, neabejoja niekas. Mergina savo asmeninėje paskyroje vis dažniau dalijasi savo nuotraukomis, kurios sulaukia daugybės „patinka“ paspaudimų bei komentarų.

Tiesa, toks įvaizdis kardinaliai pakeitė Ugnę – nuotraukose ji neprimena savęs.

tv3.lt primena, kad pernai Valdovų rūmų kieme vykusį „Freaks on Floor“ koncertą stebėjo ir gerai žinoma laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė. Ji buvo kartu su mylimuoju Norbertu Faktorovičiumi.

Vis dėlto paaiškėjo, jog ant U. Skonsmanaitės piršto jau žibėjo ir sužadėtuvių žiedas. Garsi vedėja savo mylimajam ištarė lemtingąjį „taip“.

Nors Ugnė apie savo asmeninį gyvenimą neatvirauja, ji su N. Faktorovičiumi buvo pastebėta dar praėjusiais metais.

Ugnės mylimasis – garsaus verslininko, žinomo investuotojo Anatolijaus Faktorovičiaus sūnus.

View this post on Instagram

🎬

A post shared by Ugnė Skonsman (@ugne_skonsman) on

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...