Skandalo Maskvoje karma – apgautas CSKA pasijuto „Žalgirio“ kailyje

Savaitgalį Maskvos CSKA klubas Vieningoje krepšinio lygoje (VTB) patyrė nesėkmę išvykoje, kai 86:93 nusileido Joano Plazos treniruojamai Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai.

Maskviečių vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis po rungtynių turėjo priekaištų už arenos laikrodį atsakingiems žmonėms.

Anot graiko, dvikovos laikrodis buvo sustojęs varžovų naudai.

„Šiandien metimo metu sustojo atakos laikas ir arenos laikrodis. Praėjusiais metais čia nutiko toks pats dalykas. Tokiu atveju teisėjai turėtų sustabdyti rungtynes ir viską išsiaiškinti, tačiau kažkodėl taip nebuvo pasielgta. Aš protestavau dėl to ir gavau techninę pražangą. Kalbėjau su teisėjais, bet nieko blogo nepasakiau, tik parodžiau, jog laikrodis sustojo.

Maskvos CSKA klubo treneris taip pat nepraleido progos įgelti priešininkų ekipos strategui ir buvusiems žalgiriečių vairininkui Joanui Plazai.

„Jeigu Joanas Plaza mano, kad tai nebuvo lemiamas momentas, tai noriu jam palinkėti, kad jo karjeroje tokių dalykų nebūtų. Jeigu su „Zenit“ ekipa kažkas panašaus nutiks kažkur, pavyzdžiui, Saratove, tuomet tegul jis ir toliau galvoja, jog tai tėra nesusipratimas“, – savo pykčio neslėpė graikas.

Trenerio priekaištų sulaukęs epizodas įvyko, kai iki dvikovos pabaigos buvo likę žaisti 2,5 minutės.

Beje, D. Itoudžio techninės pražangos „Zenit“ nepavertė tašku, nes baudą prametė Philipas Scrubbas.

Primename, kad Rusijoje problemų su laikrodžiu šį sezoną turėjo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai, o tada šie nesklandumai buvo naudingi CSKA.

Tada Maskvoje vykusios Eurolygos akistatos lemiamo ketvirčio pabaigoje iš žalgiriečių atakos buvo atimtos 5 sekundės, tačiau ši rungtynių sekretoriato klaida pastebėta tik pasibaigus mačui.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...