Skaiva perspėja visas mamas: tai galėjo baigtis tragedija

Žinoma radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė susidūrė su kraują stingdančiais išgyvenimais. Iki nelaimingo atsitikimo trūko labai nedaug – jei ne per akimirką sureagavusi žinoma moteris, viskas galėjo pasibaigti tragedija.

Garsi moteris savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo išgyvenimais iš šunų parodos, kurioje netikėtai prie jos šunų pripuolęs vaikas išsigando tiek pats, tiek išgąsdino visus aplinkinius.

Pagarsėjusi šunų mylėtoja socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje pasidalijo žiauriu šiandien nutikusiu atsitikimu.

„Šitą postą rašau ir mums, šunininkams, ir visoms vaikų mamoms. Vakar Šakių parodoje išvedžiau pasivaikščioti tris savo taksus. Ant trumpų pavadžių. Ir, kol pasilenkusi rinkau vieno iš jų kakį, prie mūsų pribėgo 3-4 metukų berniukas ir puolė apsikabinti mano taksą. Keli mano taksai vaikų bijo, nes vaikas yra nuskriaudęs. Reakcija per sekundę – taksas puolė. Vaikas nenukentėjo, spėjau, čiuptelėjo už marškinėlių. Bet išsigandom labai visi – vaikas, taksas, mama ir aš. Gerai, kad gerai baigėsi, o jei ne? O jei į veidą? Aš jaučiausi kalta, kad tą sekundę buvau nusisukus, dabar dar labiau saugosiu šunis. Su mama nesusipykom.

Bet, mielos mamos, labai jūsų visų prašau, neleiskit savo vaikams bėgti ir liesti bet kurio šuns, net ir mažo. Tikrai yra daug veislių, kurias galima paniurkyti jūsų mažyliui, tiesiog atsiklauskit šeimininko. Aš visada duodu paglostyt Egidėlį, nes jam tai patinka. Bet supraskit, kad jūs labai rizikuojat, o maža kas… Sutarkim, kad saugosim iš abiejų pusių, aš šunis, jūs vaikus?

Kodėl tai rašau? Todėl, kad šiandien vos vėl atvažiavus į parodą iškart susidūriau su dviem mamom net raginančiom savo pyplius „bėgt paglostyt taksiukų“. Šunų parodoje reikia saugot vaikus, nes nei vienas iš mūsų netrokšta turėt traumos visam gyvenimui“, – rašė ji.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...