Šios šeimos – pavyzdys kiekvienam: gyvenimai, kurie primena pasaką

Birželio 1-oji – ypatinga diena. Ne tik todėl, kad prasideda kalendorinė vasara, bet ir dėl gražios šventės – Tarptautinės vaikų gynimo dienos.

Portalas tv3.lt kviečia jus pasigrožėti populiariausiomis ir gražiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio šeimomis, kurios santykius su artimaisiais laiko pagrindinėmis vertybėmis.

Pavyzdys visiems

Savo šeimos pavyzdžiu kitus užkrėsti bando ir verslininkė Inga Stumbrienė su vyru Aivaru. Sūnų Gabrielių ir dukrą Estelą auginanti pora su vaikais praleidžia itin daug laiko, o mažųjų gimtadienių fiestos, kurias organizuoja tėvai, tikrai ne pirmus metus aidi po visą šalį.

Praėjusią vasarą dukros gimimo dienos proga jie su vyru padovanojo išskirtinę dovaną bei sukūrė tokią šventę, kokios nepamiršo daugelis. Ji savo artimuosius nusprendė pakviesti visus į kiek neįprastą ir tikrai ne mergaitišką vietą – džiungles.

„Stengiamės, kad dukra pati įsitrauktų kuo daugiau į savo šventės organizavimą, todėl ir ši tema buvo jos pačios idėja“, – sakė I. Stumbrienė.

Nors Stumbrų šeimynai jau teko suorganizuoti ne vieną įspūdingą vaikų šventę, vis dėlto Inga prisipažino, kad sunkumų iškilo, tačiau juos įveikė.

„Kai Estela pasakė, jog nori džiunglių temos, šiek tiek išsigandau. Iškart pradėjau galvoti ir apie gyvūniją, augmeniją, viso to įgyvendinimą… Juk gyvename Lietuvoje. Tačiau džiaugiuosi, kad viskas pavyko“, – šypsojosi verslininkė.

Gimtadienio metu Stumbrų šeima taip pat nepabijojo ir džiunglėse sutinkamų iššūkių – visi drąsiai savo rankose laikė gyvates. „Tikrai nebuvo baisu“, – tvirtino ji.

Domisi konditerija

Inga taip pat ne kartą džiaugėsi, kad jos dukra itin žavisi ir domisi konditerija, dėl to savo gimtadienio šventei Estela sukūrė didžiąją dalį saldėsių.

I. Stumbrienė taip pat pridūrė, jog savo vaikams nenori dovanoti materialių dovanų – svarbiausia emocija ir įspūdžiai.

„Estela pasakojo, jog jai labai patiko mūsų kelionė į Malaiziją, kai gyvenome beveik džiunglėse. Taip pat užsiminė, kad norėtų sugrįžti į Paryžiuje, Disneilende, esantį restoraną, kuriame galima pasijusti lyg džiunglėse. Lijanos, žmogaus dydžio beždžionės, drambliai – viskas labai tikroviška. Dėl to dar kartą vyksime į Paryžių“, – sakė I. Stumbrienė.

Pramogauja su dukra

2007-ųjų rugpjūčio 31-ąją amžinąją meilę Klaipėdoje prisiekusi Violetos ir Viliaus Tarasovų šeima vis dar gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis. Spindintys meile vienas kitam, jie atrodo lyg vakar susituokę.

Ir nors vasarą, kai daugelis nusprendžia atsipūsti po didžiųjų darbų, jiems prasideda pats darbymetis, Violeta ir Vilius randa laiko savo mažajai dukrelei Gabrielei.

„Vasaros visos mūsų yra panašios – dažniausiai dirbame, o po savaitgalio norime pramogauti, praleisti laiką su vaikais, maudytis jūroje. Nesinori, kad vaikas vasaros metu sėdėti prie kompiuterio ar televizoriaus, todėl lekiam prie jūros, į Smiltynę“, – anksčiau tv3.lt pasakojo V. Tarasovas.

Vilius tvirtino, kad jam labiau patinka vėsus oras, o juo mėgaujasi kartu su dukra. „Daug smagiau, kai visi su striukėmis vaikšto, o tu gali įšokti į jūrą. Tai yra mano oras. Gabrielė sako, kad mes tikri klaipėdiečiai – visi aplink su striukėmis vaikšto, o mes bėgame į bangas, šalia šuo bėgioja… Tobulas laisvalaikis“, – šyptelėjo atlikėjas.

Dukra seka tėvų pėdomis

Kiek anksčiau Vilius minėjo, kad muzika yra neatsiejama jų kasdienybės dalis, tad ji skamba tiek namuose, tiek jų automobilyje. O ją taip pat mėgsta ir dukra Gabrielė, neapleidžianti įvairių koncertų bei muzikinių renginių.

Į ketvirtą klasę einanti mergaitė taip pat groja fortepijonu, dainuoja, lanko muzikos mokyklą, tad mokslų neapleido ir vasarą – kartu su muzikos mokytoja ji skambino fortepijonu.

Ir nors iki mokyklos suolo lieka paskutinės vasaros valandos, mažoji Tarasovų atžala neslepia noro susitikti su draugais. „Ji panaši į mane… Aš irgi labiau laukiau ne mokyklos, o draugų, kurių ilgai nemačiau“, – juokėsi jis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...