Siaubingas daktaro poelgis – ŽIV užkrėtė daugiau kaip 900 vaikų

Apie 900 vaikų Pakistane užsikrėtė ŽIV po to, kai daktaras Muzaffaras Ghanghro naudojo užkrėstus ir jau ne sykį naudotus švirkštus bei adatas, rašo dailymail.co.uk.

Anksčiau šiais metais buvo pranešta apie Ratodero mieste užfiksuotus 500 viruso atvejus, tačiau dabar užsikrėtusiųjų skaičius gali siekti daugiau kaip 1100. Baiminamasi, kad sergančiųjų skaičius gali padidėti dar keliais šimtais.

Šešių vaikų tėvas Imtiaz Jalbani patvirtinto, kad matė, kaip daktaras jo vaikams, išsitraukęs švirkštą iš šiukšliadėžės, suleido vaistus. Vėliau keturiems vyriškio vaikams tyrimų rezultatai parodė teigiamą ŽIV infekciją, dar du mažamečiai – mirė.

Kiti vaikų tėvai taip pat paliudijo, kad daktaras M. Ghanghro 50 vaikų, nekeisdamas adatų, panaudojo tą pačią lašelinę.

Be to, gydymo įstaigoje tyrimą atlikę pareigūnai nustatė, kad taip galėjo elgtis ne vienas Rotadero mieste dirbantis M. Ghanghro.

Incidento kaltininku laikomas daktaras M. Ghanghro paneigė mestus kaltinimus. Jis yra vienas pigiausiai samdomų gydytojų Ratodero mieste.

Rašoma, kad medicininių žinių trūkumas apie ŽIV infekciją lėmė, kad dabar daugelis vaikų liko be savo draugų, kurie mano, kad ŽIV virusas gali būti užkrečiamas liečiant kitą žmogų.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...