Seksualumas išblėso: „Gelbėtojų“ žvaigždė šiandien nebeprimena savęs

Aktorius, atlikėjas ir prodiuseris Davidas Hasselhoffas, geriausiai žinomas iš legendinio serialo „Gelbėtojai“, dabar atrodo gerokai pasikeitęs. 66 metų vyras gan ilgai išlaikė jaunatvišką išvaizdą, tačiau dabar – jo veidas kaip niekada primena apie bėgantį laiką.

Neseniai jis buvo užfiksuotas su 2018 metais jo teisėta žmona tapusia Hayley Roberts. Vyras vilkėjo sportinį kostiumą, akinius nuo saulės, o jo plaukus puošė sidabras. Žmonės vis dar nepratę jo tokio matyti, tačiau, regis, kad Davidas pagaliau atsidavė senatvei į rankas.

Kadaise svajonių jaunikiu bei seksualiausiu vyru vadintas Davidas labai troško atsidurti Holivude, todėl kūrė ne tik ryškius vaidmenis, bet ir realybės šou apie savo paties šeimą. Visgi, Kardashianų sėkmė čia nepaskartojo ir aktoriaus žvaigždė prigeso.

Primename, kad populiariausias visų laikų serialas, karaliavęs TV ekranuose daugiau nei dešimtmetį – „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) – grįžta į TV ekranus! Negana to, serialo fanai mylimus aktorius ir situacijas nuo šiol matys šiuolaikiškus vaizdo kokybės standartus atitinkančia HD raiška. Specialiai atnaujintai „Gelbėtojų“ HD versijai buvo sukurta net 350 naujų dainų, tad žiūrovų laukia tikrai maloni žiūrėjimo patirtis.

„Gelbėtojai“ pateko į Pasaulio Gineso rekordų knygą kaip visų laikų žiūrimiausias televizijos serialas – kiekvieną savaitę jį pasižiūrėdavo 1,1 mlrd. žmonių bemaž 200 pasaulio šalių. Jis išverstas į 48 kalbas ir buvo rodytas visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą.

Anot serialo „Gelbėtojai“ siužeto, saulėtuose Kalifornijos paplūdimiuose nuolat pilna žmonių, o juos visuomet stebi budri gelbėtojų komanda – atsidavę savo darbui, bebaimiai, pasiaukojantys, sportiški ir itin patrauklūs, įdegusius kūnus pridengę raudonais maudymosi kostiumėliais. Jie gelbsti ne tik skęstančius vaikus, šunis, bet ir porų santykius, moka apsiginti nuo puolančių ryklių ir nesutrinka net per žemės drebėjimus.

Nuo pirmosios kultinio serialo „Gelbėtojai“ serijos, parodytos 1989 m., prabėgo jau trys dešimtmečiai, tačiau, jame nusifilmavę ir tikromis žvaigždėmis tapę aktoriai vis dar nepraradę populiarumo, o jų patiriami nuotykiai intriguoja ir šiandien. Visi, kas išsiilgę nuotykių, dramų, herojiškų gelbėjimo istorijų, gražių žmonių ir gražių vaizdų, tai gaus jau birželio 24 d. – pasaulį užkariavę „Gelbėtojai“ grįžta į TV6 ekranus atnaujinta HD raiška.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...