Sekso metu nužudė moterį, kuri pasirodė esanti vyras

Vienas Kursko gyventojas nužudė savo meilužę po to, kai sekso metu pastebėjo, kad ji turi vyriškus lytinius organus, ir sulaukė siūlymo užsiimti seksu nepriimtinu jam būdu. Siekdamas nuslėpti nusikaltimą, žudikas sukapojo kūną ir pabandė juo atsikratyti. Būsimasis medikas buvo sulaikytas, jam gresia iki 15-os metų kalėjimo.

Kursko gyventoja kreipėsi į vietos teisėsaugą dėl savo 25-erių dukters Nikos dingimo. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad prieš pat dingimą Nika socialiniame tinkle aktyviai susirašinėjo su vienu jaunu vyru, rašoma „360tv.ru“.

Netrukus pas 27-erių Kursko gyventoją Michailą T. atvyko policija. Nutekintame policijos protokole rašoma, kad Michailas su Nika tragedija pasibaigusią dieną susitiko miesto centre, kur piktnaudžiavo alkoholiu.

Netrukus pora atsidūrė pas Niką namuose, kur atliko įvairius seksualinius veiksmus. Protokole rašoma, kad Michailas patenkino savo aistrą. Jam nesutrukdė ir proceso metu išvysti vyriški Nikos lytiniai organai. Smaugti savo auką vyras pradėjo tuomet, kai išvydo vibratorių ir išgirdo siūlymą jį panaudoti Michailo analinėje ertmėje.

Medicinos studentas Michailas kūną, kiek pajėgė, vonioje sukapojo į smulkius gabalėlius ir nuleido į tualetą. Kaulus ir aukos galvą jis susidėjo į lagaminą ir nusinešė namo.

Vyras buvo sulaikytas policijos, šiuo metu vietos teisėsauga bando nustatyti visas siaubingo įvykio aplinkybes.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...