Seimo narys P. Gražulis badauja jau 30 dienų: protas tapo skaidresnis

Lapkričio pabaigoje Seimo narys Petras Gražulis kardinaliai pakeitė gyvenimo būdą – norėdamas išpirkti savo kaltes pradėjo badauti. Nuo to laiko politikas nieko nevalgo ir geria tik žolelių arbatas. Visgi P. Gražulis tikina, kad jau šiandien pradės valgyti.

„Suėjo lygiai 30 dienų, ir nors jaučiuosi neblogai, jau šiandien nuo šeštos valandos pradėsiu valgyti po truputėlį, – atskleidė P. Gražulis. – Iš tiesų, tai tas įėjimas į mitybą yra net sunkesnis nei pats badavimas. Kai nevalgai, tai apetito nėra, nėra potraukio, o kai pradedi valgyti, tai negali persistengti, reikia valgyti po mažai. Valgymas turi būti labai saikingas, nes gali ir skrandis sustoti, ir visokių komplikacijų įvykti. Čia reikia stipresnės valios.“

Pasak P. Gražulio, jis badauti pradėjo ne tik norėdamas išpirkti savo kaltes, bet ir išsivalyti organizmą.

„Advento laikotarpis yra pats laikas išsivalyti ne tik kūnui, bet ir sielai. Tai tikrai jaučiuosi geriau, nes ir svorio numečiau, ir protas tapo skaidresnis“, – sakė politikas.

P. Gražulis atskleidė, kad pradėjęs badauti nesitikėjo, kad visa tai tęsis taip ilgai.

„Nebuvau nusprendęs taip ilgai nevalgyti. Iš pradžių galvojau vos keletą dienų pabadauti, vėliau – dešimt, po to – penkiolika, o dar vėliau pasiskaičiau, kad tikras organizmo išsivalymas įvyksta po trisdešimties dienų, tai taip ir išėjo“, – šyptelėjo P. Gražulis.

Paklausus, ar atsikratęs keleto kilogramų pradėjo sulaukti daugiau moterų dėmesio, politikas tik nusijuokė: „Tikrai ne, man atrodo, kad to dėmesio reikia atsikąsti vieną kartą, nes ir amžius jau savo daro. Pradėjęs badauti apie moterų dėmesį negalvojau.“

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...