Savaitės horoskopas (spalio 28 – lapkričio 3 d.)

Jaunaties savaitė. Be gailesčio išsiskirkite su visais nereikalingais daiktais, kurių prisikaupė namuose. Jie trukdo jums judėti pirmyn. Taip atlaisvinsite erdvės gerovei, kuri turi ateiti į jūsų namus.

Šią savaitę bus galima priversti pinigus dirbti jums: investuoti, atidaryti naują sąskaitą, įsigyti akcijų. Jeigu jūs patys prastai gaudotės investicijų reikaluose, paprašykite profesionalo pagalbos, bet patys geriau nerizikuokite.

Gera savaitė naujiems projektams, mokslams, studijoms, kursams, sporto užsiėmimams pradėti. Visi nauji sumanymai, kuriuos iškart imsitės įgyvendinti, seksis geriau nei kitu metu, todėl netingėkite ir nesnauskite.

AVINAS

(03 21–04 20)

Naujos pažintys gali turėti didelį poveikį jūsų užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui, todėl būkite atsargūs bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis. Pateikite kiek įmanoma mažiau asmeninių detalių, nepasakokite apie savo šeimos narius, nes tai gali atsigręžti prieš jus. Nors ne visi sutikti asmenys bus geranoriškai nusiteikę, atminkite, kad atsargumas gėdos nedaro. Jei išliksite pakankamai santūrūs, gali būti, kad tai teigiamai paveiks projektų eigą.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tikėtina, kad jums pavyks pabėgti nuo įprastos rutinos ir praskaidrinti savo kasdienybę. Šiuo laikotarpiu viskas yra jūsų rankose, tad tuomet, jei norite ką nors pakeisti, pradėkite nuo savęs. Net ir sudėtingas užduotis galėsite įveikti be didelių pastangų, ir tam jums neprireiks kitų žmonių pagalbos. Jei jau seniai svajojate keisti darbovietę, dabar bus palankus metas imtis tam tikrų veiksmų – tikėtina, kad labai greitai turėsite galimybę nueiti į kelis darbo pokalbius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šiuo laikotarpiu vertėtų vengti planavimo, nes ne viskas gali klostytis būtent taip, kaip norėtųsi. Nors įvairūs netikėtumai gali erzinti ir mažinti motyvaciją, labai greitai už jūsų pastangas bus tinkamai atsidėkota. Jei draugams ar giminaičiams prireiktų jūsų pagalbos, pasistenkite jiems padėti – net ir tuomet, jei neturėsite pakankamai laiko. Turėsite šansų išpildyti nedideles artimųjų svajones, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis progomis.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Galite susidurti su nedideliais nesklandumais, tačiau žvaigždės pataria jų per daug nesureikšminti – jau labai greitai galėsite džiaugtis pasiekę užsibrėžtus tikslus. Nors įvairūs netikėtumai nebūtinai bus malonūs, tačiau jau labai greitai galėsite atsipūsti ir tiesiog stebėti, kaip viskas susitvarko ir be jūsų pastangų. Taigi, aukščiau nosį ir kibkite į darbus!

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Būsite nusiteikę siekti maksimaliai gero rezultato, todėl būsite reiklūs ne tik sau, bet ir kitiems. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę įgyvendinti net ir pačius netikėčiausius sumanymus, o svarbiausia yra tai, kad visi darbai eisis tikrai sklandžiai. Jei turite nepabaigtų darbų, jiems teikite pirmenybę, nes greitu metu tam gali pristigti laiko. Kad taip nenutiktų, susidarykite svarbiausių darbų sąrašą – tai padės laikytis nuoseklumo.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Ieškosite būdų, kurie jums padėtų nusiraminti. Įtampos tikrai netrūks, todėl svarbiausia yra tai, kaip jūs su ja kovosite. Nors šiuo metu jūsų problemos atrodys tikrai nemenkos, tačiau po kurio laiko jas prisiminsite su šypsena, todėl per daug dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Žvaigždės pataria tiesiog atlikti jums priklausančias užduotis ir kuo mažau sukti galvą dėl nesėkmių.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Būsite nusiteikę gana nostalgiškai, todėl gali būti sunku susikaupti. Deja, tai neliks nepastebėta: gali tekti susidurti su prastesniais rezultatais darbe ar studijose. Pasistenkite nuvyti pašalines mintis ir visą savo dėmesį skirkite vien tik pagrindinei savo veiklai. Jei būsite pakankamai darbštūs ir negailėsite savo jėgų, labai greitai žvaigždės jus apdovanos.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Rasite būdų, kaip padidinti uždarbį: galite jaustis taip, tarsi atradę aukso kasyklą. Nors pagerėjusi finansinė situacija tikrai džiugins, pasistenkite, kad tai jūsų neapakintų. Žvaigždės pataria pernelyg neišlaidauti: planuodami pirkinius visuomet pagalvokite apie tai, ar jie yra būtini, ir stenkitės vengti spontaniškų pirkinių. Nors nuotaika bus tikrai pakili, galite gauti nemalonią žinią, kuri aptemdys jūsų kasdienybę.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Būsite labai smalsūs ir susidomėję įvairiomis veiklomis, todėl atrodys, kad paroje yra gerokai per mažai valandų. Turėsite galimybių imtis naujos veiklos, tačiau taip pat gali tekti susidurti su dilema, kokį sprendimą vertėtų priimti. Jei baiminatės, kad rinkdamiesi galite suklysti, paprašykite savo artimųjų patarimo. Kartu galėsite priimti tokį sprendimą, dėl kurio jums gailėtis tikrai neteks.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Būsite šiek tiek suirzę: gali atrodyti, kad net ir pačios didžiausios pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, tačiau tai tebus laikinas etapas. Jei norite kažką pakeisti, turite būti pasiryžę ir gana dideliems iššūkiams, kurių šiuo metu tikrai nestigs. Šiuo laikotarpiu turėsite galimybę dar kartą pagalvoti, ko iš tiesų norite, ir galbūt tai jums padės atrasti savo tikrąjį kelią.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Svajosite apie atostogas, todėl darbe jums bus sunku susikaupti. Jei jau kurį laiką negalėjote sau leisti išvykti bent į trumpą kelionę, dabar ją planuoti bus tikrai palanku. Nors atrodys, kad dabartinė finansinė situacija tam nėra palanki, greitu metu žvaigždės numato praturtėjimą, taigi, viskas yra jūsų rankose. Jei jau senokai planavote išvyką su šeima, dabar tikrai palankus metas tai ištaisyti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Jūsų laukia darbingas metas, tačiau tikrai nėra jokio reikalo dėl to nerimauti. Būsite kur kas darbingesni nei įprastai, todėl galėsite tiesiog kalnus nuversti. Jei turite neužbaigtų darbų, žvaigždės pataria jų neatidėlioti ir imtis ryžtingų veiksmų. Net ir tuomet, jei tam tikros užduotys kurį laiką atrodė paprasčiausiai neįveikiamos, dabar turėsite galimybę su jomis susidoroti be jokių pastangų. Jei tam tikrų darbų atlikimas pareikalaus kur kas daugiau pastangų, nei esate numatę, nebijokite prašyti pagalbos – aplinkiniai asmenys bus nusiteikę geranoriškai.

Horoskopai.patarimupasaulis.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...