Šaltis žnaibo Jungtinę Karalystę: perspėja dėl ryšio sutrikimų

Jungtinėje Karalystėje – rekordiniai šalčiai. Ketvirtadienio naktį šalyje vietomis buvo -14,4 laipsnių šalčio. Tai yra šalčiausia žiema nuo pat 2012-ųjų metų, o šalčiai ir sniegas neplanuoja trauktis.

Gyventojai prašomi būti atidūs dėl gausaus sniego ir ledo, kuris užklojo Londoną, Velsą. Pietvakarių ir pietryčių Angliją. Pranešama, kad penktadienio naktį gali būti pasiektas dar vienas šalčio rekordas.

Dėl aktyvaus snygio ir ledo pavojaus minėtų Jungtinės Karalystės sričių gyventojai perspėjami neplanuoti jokių tolimesnių kelionių iki penktadienio vidurdienio.

Šalies hidrometeorologijos tinkalapyje metoffice.gov.uk skelbiamas geltonasis pavojus.

Jo metu perspėjama dėl kelionių trikdžių: gali vėluoti ar būti atšaukiami skrydžiai, kelionės traukiniais.

Taip pat galimi ir elektros sutrikimai, įspėja ir dėl dėl mobiliojo ryšio sutrikimų.

Šalyje jau uždaryta dešimtys mokyklų.

Liverpulyje uždarytos mokyklos: Abbot’s Lea School, Woolton High School, Clifford Holroyde Specialist SEN College, Gilbrook School, BirkenheadLathom High School, Skelmersdale, St Bedes High School, Ormskirk, Orrets Meadow, Wirral.

Mančesteryje uždarytos mokyklos: Falinge Park High School (Rochdale), Bramhall High School (Stockport) ir Crompton House School (Oldham). Devone uždarytos mokyklos: Ilsington CofE Primary School ir Widecombe-in-the-Moor Primary.

Šiaurės Airijoje uždarytos mokyklos: Killen Primary School, Ballycastle High School, Cross and Passion College, Gaelscoil an Chaistil, St Patrick’s and St Brigid’s Primary School.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...