Rungtynių su lietuviais nepraleido ir Ronaldo mylimoji: skyrė jautrius žodžius

Vėlų antradienio vakarą sostinę sudrebino ilgai lauktos Lietuvos-Portugalijos futbolo rungtynės, kuriose pasirodė ir legendinis Portugalijos futbolininkas Cristiano Ronaldo.

Pamatyti intriguojančių rungtynių bei minėtos garsenybės susirinko ir daugybė garsių Lietuvos veidų.

Lietuvių nekantriai lauktos Lietuvos-Portugalijos futbolo rungtynės sulaukė didelio šios sporto šakos gerbėjų antplūdžio. Istorinės kovos nepraleido ir pats Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana.

Portugalijos futbolininkai su Cristiano Ronaldo priešakyje trečiadienio vakarą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) susitiko su Lietuvos rinktinės vyrais.

Tiesa, nors lietuviams teko atlaikyti tikrą Ronaldo įvarčių lietų, Lietuva taip pat parodė savo charakterį – mūsų komanda taip pat galėjo puikuotis vienu įvarčiu. Tiesa, galiausiai Lietuva-Portugalija sužaidė 1:5 rezultatu.

Šias futbolo rungtynes stebėjo ir C.Ronaldo mylimoji. Italijoje su keturiais vaikais pasilikusi Georgina Rodriguez palaikė vyrą ir socialiniuose tinkluose jam skyrė jautrią žinutę.

„Pergalingas, unikalus, nesustabdomas, nepakartojamas, neprilygstamas, nenugalimas mano mylimasis. Mes tave mylime, Cristiano Ronaldo, didžiuojamės tavimi. 4 įvarčiai už kiekvieną mažylį“, – brūkštelėjo moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...