Rentgeno nuotrauka parodė, kaip siaubingai su šiuo kūdikiu pasielgė motina

Tadžikijos policija sulaikė 26-erių vietos gyventoją, įtariamą savo pačios vaiko žalojimu. Teisėsaugininkų teigimu, moteris savo metukų sulaukusį sūnų subadė adatomis, „kad jos vyras grįžtų namo“.

Medikų teigimu, vaikas patyrė sunkių sužalojimų ir šiuo metu yra gydomas ligoninėje.

Pareigūnai, apklausę motiną, išgirdo paaiškinimą, kad 10 didelių metalinių adatų į savo kūdikį ji suvėrė tam, kad jos 30-metis vyras, uždarbiaujantis Rusijoje, „grįžtų namo“. Moteriai buvo iškelta baudžiamoji byla.

Tadžikijos nacionalinio medicinos centro teigimu, vaikas pats save susibadyti negalėjo. Rentgeno tyrimas parodė metalines adatas kaukolėje, po juosmeniu, kojos, kakle, krūtinės srityje ir kitose kūno vietose. Kai kurios adatos buvo sukištos giliai po oda, todėl medikams pirmosios operacijos metu pavyko ištraukti tik šešias, dar keturios liko vaiko kūne.

Adatą pamatė dantenose

Pasak medikų, birželio 28-ąją į juos kreipėsi moters giminaičiai, kurie pareikalavo skubiai guldyti vaiką į ligoninę. Specialistų teigimu, adatos vaiko kūne išbuvo mažiausiai tris mėnesius.

„Šiandien mes atlikome pirmąją operaciją ir iš vaiko kūno ištraukėme šešias adatas. Dėl to, kad operacija galėjo užtrukti labai ilgai, mes nesiėmėme kol kas išiminėti adatas iš kaukolės ir pilvo. Patys suprantate, kad vaikui iškęsti iškart tiek operacijų būtų neįveikiama užduotis“, – pareiškė vaikų chirurgijos skyriaus vyr. gydytojas Šuchratas Čorijevas.

Gydytojai pažymi, kad vaikui pačiam prarijus adatas, šios būtų pažeidusios vidaus organus, ir užstrigusios virškinimo trakte. Todėl neabejojama, kad vaiką sužalojo jo motina.

Berniukas – antrasis vaikas šeimoje. Tėvas yra darbo migrantas, mama – namų šeimininkė.

Vaiko močiutė vietos žiniasklaidai pasakojo, kad pirmąją adatą vaiko dantenose ji pastebėjo prieš mėnesį, kuomet motina jį maitino. Pasak Š. Čorijevo, dvi adatos buvo nuo siuvimo mašinos, kitos – nežinomos paskirties aštrios detalės. „Dar dvi buvo paprasčiausios adatos. Jos nėra naujos, vaiko kūne jau išbuvo tam tikrą laiką ir pasidengė rūdimis“, – aiškino jis.

„Current Time“ teigiama, kad panašus atvejis praėjusiais metais buvo užfiksuotas Uzbekijoje. Tuomet medikai 11 mėnesių kūdikio kūne aptiko 16 adatų. Tai gali būti susiję su vietinėmis archajiškomis tradicijomis ir papročiais.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...