Prabilo Vilniuje trimis automobiliais persekiota mergina: norėjau tik kuo greičiau nuo jų pabėgti

Sostinės pareigūnai trečiadienį apklausė į itin pavojingą persekiojimą Vilniuje balandžio 8-sios naktį patekusią jauną merginą. Jos socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalinta istorija sukrėtė ne tik ją pačią, bet ir internautų bendruomenę.

Akimirksniu visi prisiminė tragišką jaunos plungiškės Ievos Strazdauskaitės likimą, kai taip pat viskas prasidėjo nuo neaiškių kito automobilio manevrų ir vėliau sekusios inscenizuotos avarijos.

Šįkart tokios avarijos išvengta – trijų neaiškių automobilių persekiotai merginai šiaip ne taip pavyko saugiai pasiekti namus. Apie patirtą siaubą ji sutiko pasikalbėti su naujienų portalo tv3.lt žurnalistu. Bet prieš tai primename svarbiausias šio incidento detales.

Naktinis išpuolis

Gintarė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai yra žinomi – aut. past.) socialiniame tinkle „Facebook“ išsipasakojo, kokį košmarą patyrė, kai vidurnaktį ją pradėjo persekioti trys neaiškūs automobiliai:

„Naktį iš balandžio 7-sios į balandžio 8-ąją papuoliau į labai nemalonią situaciją. Vilniuje apie 23.45 val. mane pradėjo sekti 3 automobiliai: Volvo, BMW ir Audi (vienas automobilis geltonais valstybiniais numeriais, galimai taksi – įrašo autorės pastaba).

Juos pastebėjau Antakalnyje, važiuojant link Saulėtekio. Įtarimų kilo tuomet, kai pamačiau, jog kelyje (automobilių vairuotojai – aut. past.) atliko tokius pat veiksmus kaip ir aš – suko į kiemus, rikiavosi į tas pačias eismo juostas, važiavo lygiai tokiu pačiu greičiu.

Važiuojant link namų, per Antakalnį Markučių link, jie mane apsupo, neleido jų aplenkti. Automobilis, kuris važiavo priekyje vis lėtino greitį, automobilis kuris važiavo iš galo junginėjo ilgąsias šviesas, avarinį signalą.

Šoninis automobilis stūmė į priešingą eismo juostą. Automobilyje, kuris važiavo man iš šono vairuotojas veidą buvo kažkuo užsidengęs. Bėgdama nuo jų Zarasų g. pravažiavau raudoną šviesoforo signalą. Visi trys automobiliai pasielgė taip pat. Jie sekė mane iki pat namų. Tik pamatę, kad prie namų mane pasitinka, jie pasišalino.“

Patyrė tikrą siaubą

Nors dėl šio įvykio į policiją mergina kreipėsi kovo 8-ąją, 12.20 val., bet, anot jos, reikalai pajudėjo tik šį trečiadienį (kovo 10-ąją – aut. past.), kai pagaliau įvyko jos apklausa.

„Tikriausia, jei būčiau dingusi, tada reikalai judėtų gerokai greičiau… Bet jau įvyko mano ir vienos liudininkės apklausa. Vakar atsirado dar vienas vaikinas, kuris kelyje matė šią situaciją. Sulaukiau kelių žinučių iš merginų, kurios buvo patyrusios tą patį, tačiau visos pabrėžė, kad joms policija niekuo nepadėjo. Tikiuosi, kad šįkart viskas bus kitaip“, – pasakojo Gintarė.

Persekiojimo akimirkas užfiksavo ir prie vieno namo įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Šį trumpą vaizdo įrašą galite pamatyti čia:

„Šiame vaizdo įraše matyti, kaip pradedu stabdyti ir nerodydama posūkio signalo pasuku į keliuką, kuriuo patenku į savo kiemą. Persekiotojai to padaryti (pasukti jai iš paskos – aut. past.) nebesuspėjo. Sukdama mačiau, kad jie pradėjo rodyti posūkio signalus tarsi norėdami apsisukti.

Prieš tai dar suspėjau paskambinti savo sesei su kuria gyvenu. Ji pažadino savo vyrą, kuris išbėgo į kiemą manęs pasitikti. Kai tik jis išbėgo į kiemą, tie automobiliai jau nebesiartino prie manęs“, – pribloškiančiomis persekiojimo detalėmis dalijosi vilnietė Gintarė.

Mergina pasakojo, kad prieš visus šiuos įvykius ji su drauge buvo viename miesto centrinėje dalyje esančiame klube.

„Atvykome į vieną koncertą, bet ten pabuvome gal tik pusvalandį. Tas klubas yra Naujamiestyje, o persekiotojus mes pastebėjome tik Antakalnyje. Sunku pasakyti, ar galėjome būti nužiūrėtos dar tame klube. Ten buvo labai daug žmonių. Po koncerto dar šiek tiek pasivažinėjome po miestą ir vežiau draugę namo į Saulėtekį.

Tuomet abi ir pastebėjome tuos automobilius. Netrukus paleidau draugę prie namų ir nuvažiavau, o tie automobiliai vėl pradėjo mane sekti. Iš pradžių nesupratau ar tai persekiojimas, ar tiesiog sutapimai, kad jie važiavo ten pat, kur ir aš. Vėliau, kai jie neleido jų aplenkti, supratau, kad viskas – kur kas rimčiau. Tuo momentu galvojau, kaip kuo greičiau nuo jų pabėgti“, – pasakojo Gintarė.

Mergina teigė, kad visas persekiojimas užtruko apie 15-20 minučių: „Nors vienas automobilis važiavo priekyje manęs, bet tuo metu buvo per didelis stresas, todėl neįsidėmėjau jo valstybinių numerių.

Pirmą kartą atsidūriau tokioje situacijoje, todėl nežinojau ką daryti. Iškart skambinau artimiesiems. Dabar, žinoma, elgčiausi kitaip. Jau policija pamokė nedvejoti ir kai tik kyla įtartinų situaciją iškart pranešti jiems.“

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...