Policija prašo pagalbos: dingo 12 metų vaikas

Policija prašo visuomenės pagalbos vaiko paieškose. 2019-06-17, apie 14 val., iš vienos Klaipėdos progimnazijos negrįžo O. Azbukauskas, gim. 2007 m.

Požymiai: vilkėjo džinsiniais bridžais, šviesiai pilkais marškinėliais, kuprinė – juodai balta, šviesūs, šonuose paskusti plaukai, ūgis – 140 cm, žydros spalvos akių.

Anot uostamiesčio policijos pranešimo, 2007 metais gimęs O. Azbukauskas iš mokyklos negrįžta nuo pirmadienio popietės.

Socialiniuose tinkluose visuomenės pagalbos prašo ir artimieji. Berniuko brolis paskelbė įrašą:

„Dėmesio!!! Visų prašau suteikti, bet kokią teisingą informaciją, mačiusius 12 metų vaiką Orestą Azbukauską. Iš namų išėjo pirmadienio rytą (06-17d) apsirengęs pilka maikute, su džinsiniais bridžais, kuprine ant kurios priekio yra tamsus paveikslėlis su riedlentininku. Turi ilgesnius plaukus susukuotus pusiau i dešinę pusę (Jis yra mano brolis) mačiusius jį arba turint informacijos su juo buvusius “draugus” (jų išvaizdą, gal net vardus taip pat praneškite) prašome kreiptis i messengeri Lukas Švežas arba Ingrida ŠveŽienė. Už visa informacija bus atsidėkojama. Klaipėda.”

Turinčiuosius informacijos apie vaiko buvimo vietą maloniai prašome nedelsiant pranešti policijai.

Kaip BNS sakė Klaipėdos policijos atstovė Jūratė Albrektienė, jis su mama bendrauja per programėlę „messenger“. Vaikas gali lankytis prekybos centruose, kuriuose yra internetas.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...