Policija areštavo McGregorą: pinigai čia nepadės

Viena ryškiausių pastarųjų metų sporto pasaulio superžvaigždžių, UFC kovotojas, airis Conoras McGregoras, kurį laiką išvengė viešo visuomenės dėmesio dėl nuolat besikartojančių skandalų. Vis tik, ilgai „ramybėje“ kovotojas neišbuvo – pranešama, kad jį sulaikė Majamio (JAV) policija.

Leidinys „Miami Herald“ skelbia, kad C. McGregoras buvo areštuotas pirmadienio vakarą.

Airis prarado savikontrolę, kuomet poilsio „Fontainebleau“ viešbutyje metu prie jo priėjo 22-ejų gerbėjas. Jaunuolis ėmė fotografuoti C. McGregorą savo mobiliuoju telefonu, tačiau tai kovotojui akivaizdžiai nepatiko.

Po kelių įspėjimų liautis, 30-metis UFC kovotojas sugriebė gerbėjo telefoną, vožė jį į grindinį, dar kelis kartus ant jo „pašokinėjo“ ir taip suknežino kelių šimtų dolerių vertės daiktą.

Taip pat skelbiama, kad už 12,5 tūkst. dolerių užstatą C. McGregoras buvo paleistas laisvėn. Tiesa, manoma, kad nemalonumai čia nesibaigs.

Kartu abejojama dėl airio blaivumo, tačiau tikslūs duomenys kol kas neviešiniami. UFC žvaigždės gerbėjai išplitus pirmosioms nuotraukoms iš areštinės suskubo vertinti C. McGregoro išvaizdą. Keli komentatoriai rašė, kad airis akivaizdžiai neatrodo „šviežias“ ir, visų pirma, laimingas.

Kovotojui šiuo metu yra mesti kaltinimai vandalizmu ir smulkiu apiplėšimu.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...