Plinta šokiruojantis vaizdo įrašas iš Dakaro: taip lūžo abi lietuvio rankos

Šių metų Dakaro ralis lietuviams susiklostė sėkmingai, Benedikto Vanago ekipažas pagerino Baltijos šalių rekordą, tačiau paskutiniame etape iš lenktynių skausmingai pasitraukė taip pat rekordinius savo rezultatus demonstravęs motociklininkas Balys Bardauskas. Po varžybų pasirodė ir kopos-žudikės vaizdo įrašas.

Lietuvis krito nuo motociklo ir susilaužė abiejų rankų riešus. Lenktynininkas buvo išgabentas į ligoninę, kur netrukus jam buvo atlikta operacija.

Penktadienio vakarą B. Bardauską medikai iš reanimacijos skyriaus perkėlė į įprastą stebėjimo palatą, o pats lietuvis, nors ir yra įkalintas gipse, neprarado optimizmo.

„Operacija užtruko ilgai, daugiau kaip tris valandas. Šalia, už sienos, guli kitas mano draugas, apačioje – dar kitas. Vienas iš jų gali vaikščioti, tai ką tik buvo užėjęs. Pasijuokėme. Sakome, toks jau yra tas Dakaras, nenuspėjamas iki pačios paskutinės minutės“, – šiek tiek nusišypsojo B. Bardauskas.

Vis dėlto, iki šių metų Dakaro ralio finišo jam pritrūko vos 95 kilometrų.

Pasibaigus lenktynėms ir sportininkams pajudėjus gimtinių link, Dakaro organizatoriai pasidalino vaizdo įrašu, kuriame iš sraigtasparnio užfiksuota net kelis sportininkus stipriai sutraumavusi kopa.

Lemtinga kopa buvo „įsitaisiusi” 10 kilometrų nuo starto. Čia netrukus skaudžiai krito ir vienas lenktynių lyderių, čilietis Pablo Quintanilla.

Būtent po tokio „skrydžio” itin panašiomis aplinkybėmis baigėsi ir B. Bardausko Dakaras.

(nuo 1 min. 05 sek.)

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...