Plinta patyčių vaizdai iš mokyklos Radviliškyje, direktorės komentaras „aš koncerte“

Dar vienas patyčių atvejis Lietuvos mokyklose. Naujienų portalas tv3.lt gavo vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip paaugliai tyčiojasi ir muša vieną mokinį. Mokykla pagarsėjusi ne vienu incidentu, o jos administracija apie panašius įvykius atvirauti nelinkusi.

Portalui tv3.lt skaitytoja atsiuntė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip vaikai stumdo ir tyčiojasi iš berniuko. Pasak įrašą atsiuntusios moters, veiksmas vyksta Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.

Pasak moters, tokie patyčių ir smurto protrūkiai gimnazijoje dažni, o apie tai, pasak skaitytojos, žino ir mokyklos administracija, tačiau jokių veiksmų nesiima. Skaitytojos teigimu, sklinda gandai, kad dėl patyčių mokykloje su gimnazijos direktore Ina Bajarauskaitė kalbėjosi ir Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis, tačiau problema į viešumą neiškilo.

Radviliškio rajono meras A. Čepononis tokią informacija paneigė.

„Tai netiesa. Neturėjau jokių pokalbių ir neturiu jokios informacijos, kad būtų patyčios. <...> Apie patyčias pirmą kartą girdžiu“, – portalui tv3.lt sakė Radviliškio rajono meras.

Portalas tv3.lt susisiekė su gimnazijos direktore I. Bajarauskaite, tačiau ji neišklausė, kokiu klausimu jai skambinama.

Dabar esu koncerte. Skambinkite pirmadienį“, – pokalbį baigė ir ragelį padėjo I. Bajarauskaitė.

Ji neatsiliepė ir į trumpąsias SMS žinutes.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai portalui tv3.lt teigė, kad į policiją dėl šio įvykio niekas nesikreipė.

Prieš kelias dienas portale visuomenesbalsas.lt pranešta apie kitą incidentą Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.

Teigiama, kad spalio 24 d. vykusioje savigynos pamoka vienam moksleiviui baigėsi kaulų lūžiu. Jis buvo išvežtas gydyti į Šiaulių respublikinę ligoninę.

Kaip rašoma straipsnyje, šį faktą patvirtino direktorė I. Bajarauskaitė, o patys gimnazistai esą užsimena, kad tokių nelaimingų atsitikimų būta ir daugiau.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...