Piktybiškai vaikui alimentų nemokantis jaunas vyras: ar blogai, kad valstybė moka?

Karolis su pirmąja drauge susilaukė vaikelio, tačiau dar vaikui negimus nusprendė emigruoti į Škotiją. Grįžęs po dviejų metų į Lietuvą jis pradėjo smarkiai pyktis su savo vaikelio motina, nes ši jam iškėlė sąlygą – mokėti 50 eurų per dieną. Neapsikentęs tokio akiplėšiškumo Karolis nusprendė skirtis ir išvyko uždarbiauti į Angliją. Negana to, jis sužinojo, kad jo žmona turi kitą.

Šiandien Karolis jau turi kitą mylimąją ir susilaukė su ja antro vaikelio. Vyras tikina atradęs laimę su kita moterimi, kuri jam nedaro jokio spaudimo dėl pinigų.

Buvusi Karolio mergina Milda kreipėsi į „TV Pagalbą“, nes šis nemoka alimentų savo vaikui.

„Jam tiktai Eglė galvoje, o mus išlaikyti pamiršai. Aš tau priminsiu“, – atvykusi į laidą piktinosi Karolio vaiko motina.

Tačiau Karolis turi savų argumentų. Jį erzina tai, kad vaiko motina nuteikinėja vaiką prieš jį.

„Jeigu nueinu, vaikas pasako man „tėti”, o ji atsako – jis tau ne tėvas, vadink jį dėde. Pati mama… Vaikas tai man priklauso irgi, mano pavardę turi, grįžęs iš užsienio iškart daviau. Dar sužinojau, kad ji susituokė ir ragina atsisakyti pavardės“, – pyksta Karolis.

Mildos teigimu, Karolis dar nė sykio neaplankė savo sūnaus per gimtadienį. Moteris pasiekė, kad Karoliui būtų apribotos tėvystės teisės.

„Jeigu toks darbininkas esi, tai kodėl vaikui alimentų nemoki“, – teigs viena vaiką išlaikanti moteris.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...