Karščiausios naujienos tiesiogiai iš įvykio vietos, naujienos iš Lietuvos ir pasaulio

Per mirksnį nuo tragedijos: futbolininką iš mirties gniaužtų ištraukė varžovas

789

Futbole nutinka visko, tačiau čia net ir kelios sekundės gali viską apversti aukštyn kojomis. Šeštadienį Sakartvelo (Gruzija) vyrų futbolo rinktinės saugas Janas Ananidzė tapo tikru didvyriu, kai išgelbėjo šveicarų žvaigždės Fabiano Scharo gyvybę.

Sakartvelo rinktinė atrankoje į 2020-ųjų Europos čempionatą svečiams iš Šveicarijos nusileido 0:2, bet daugiau visuomenės dėmesio sulaukė ne rungtynių rezultatas, o herojiškas J. Ananidzės poelgis.

Pirmojo kėlinio viduryje dėl kamuolio ore kovoję futbolininkai susidūrė galvomis, o vos po akimirkos šveicaras F. Scharas parkrito be sąmonės.

Jis buvo beprarijąs savo liežuvį, bet tuomet suskubo reaguoti J. Ananidzė, kuris, suprasdamas rimtą pavojų gyvybei, puolė kaip išmanydamas gelbėti savo varžovą.

J. Ananidzė sukišo rankos pirštus šveicarui į burną ir taip užtikrino, kad pastarasis nepasprings.

„Newcastle United“ žvaižgdė iš Šveicarijos po kurio laiko atgavo sąmonę ir netgi galėjo tęsti rungtynes, kurias sužaidė iki pat pabaigos.

Pasibaigus dvikovai visi šveicarų futbolininkai išreiškė pagarbą gyvybę gelbėjusiam Sakartvelo rinktinės žaidėjui ir tikino, kad be jo ryžtingų veiksmų įvykiai, ko gero, būtų susiklostę itin liūdnai.

www.tv3.lt

Comments are closed.