Paskutinį D. Nowitzki karjeros mačą gyvai išvydęs D. Motiejūnas rungtyniavo tik epizodiškai

Vos prieš kiek daugiau nei savaitę San Antonijaus „Spurs“ ekipą papildęs Donatas Motiejūnas tapo neeilinio įvykio liudininku.

Paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse prieš Dalaso „Mavericks“ ekipą tik pačioje mačo pabaigoje ant parketo išbėgęs lietuvis išvydo paskutines Dirko Nowitzki karjeros rungtynes, pasibaigusias „Spurs“ pergale – 105:94.

21-ą sezoną NBA lygoje ir „Mavericks“ gretose praleidęs vokietis trečiadienio naktį sužaidė paskutines rungtynes Dalaso sirgalių akivaizdoje, o šiąnakt jam duoklę atidavė ir gretimo San Antonijaus miesto sirgaliai.

Nors „Mavs“ žaidė svečiuose, tribūnos krykštauti imdavo vos D. Nowitzki gavus kamuolį, o po vokiečio metimų ovacijos buvo ne mažesnės, nei pataikius šeimininkų žaidėjams.

Iš viso 31,5 minutės žaidęs Dirkas paskutinėse karjeros rungtynėse pasižymėjo solidžiu dvigubu dubliu – pelnė 20 taškų (6/15 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių.

Tik pačioje susitikimo pabaigoje ant parketo žengęs D. Motiejūnas per 2,5 minutės spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit.), atkovoti kamuolį, dusyk suklysti ir kartą prasižengti.

„Spurs“ reguliarųjį sezoną užbaigė su 48 pergalėmis ir 34 pralaimėjimais ir Vakarų konferencijoje liko septintoje vietoje.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge’as 34 (15/20 dvit., 16 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 19, Derrickas White’as 14, Brynas Forbesas 10.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 20 (10 atk. kam.), Courtney Lee ir Justinas Jacksonas po 14, Devinas Harrisas 12, Jalenas Brunsonas 11 (10 rez. perd.).