Pamirškite knarkimą: prieš miegą išgerkite šių sulčių

Ar jūs kada nors erzino partnerio garsų knarkimas? O gal esate pabudę nuo savo garsaus knarkimo? Nepaisant to, ką manote, knarkimas yra visiškai natūralus reiškinys.

Mes knarkiame, nes mūsų gerklė gyliai įmigus atsipalaiduoja. Tačiau garsus knarkimas gali sukelti nemigą ir dirginti aplinkinius žmones.

Pipirmėčių aliejus ir kanadinės auksašanės

Pipirmėčių aliejus gali padėti išgydyti sinusus ir sumažinti gerklės skausmą. Paprastai jis veikia kaip atsikosėjimą skatinantis vaistas, siekiant padėti jūsų kvėpavimo takams išvalyti gleives. Pipirmėčių aliejuje randami junginiai turi daug antimikrobinių, antivirusinių ir antioksidacinių savybių, o tai reiškia, kad jis taip pat gali kovoti su kvėpavimo takų infekcijomis.

Kanadinė auksašaknė yra dar vienas vaistas, kuris gali padėti nuo knarkimo. Auksašaknė dažniausiai randama vaistažolių preparatuose nuo alergijos ir peršalimo. Šis augalas gali pagerinti imuninės sistemos funkcionavimą, didindamas antigenui būdingą antikūnų gamybą, todėl idealiai tinka gydant bronchitui.

Vitaminas C

Vitaminas C yra natūralus vaistas imuninės sistemos stiprinimui ir kvėpavimo takų gerinimui. Viena iš pagrindinių knarkimo priežasčių yra kvėpavimo takų užsikimšimas, kurį sukelia mūsų sinusai.

Vartodami pakankamai vitamino C, padėsite išvalyti sinusus. Keletas daugiausiai vitamino C turinčių maisto produktų yra brokoliai, apelsinai, citrinos, raudonieji paprikos, papajos ir, svarbiausia, ananasai.

Valandą prieš miegą gerkite šviežiai spaustas apelsinų sultis arba suvalgykite keletą ananasų griežinėlių.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus

Comments

Kraunasi...